Kulturalna Mapa Polski, to miejsce w sieci, które łączyć ma poszukujących z poszukiwanymi. 

Na portalu  be-art.pl  możecie zarejestrować się i wstawić wizytówkę swojego atelier, studia, pracowni, galerii, kina, teatru czy innej instytucji kulturalnej którą reprezentujecie etc. etc.

 

Prezentacja na KMP jest całkowicie darmowa!

 

Celem jej jest skupienie w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli sztuki i kultury oraz osoby pragnące szybko i w łatwy sposób odnaleźć ich lokalizacje (adres wraz z mapką), poznać historię oraz przejrzeć, dołączoną galerię zdjęć. Razem z wami i dla Was chcemy stworzyć miejsce które na stałe wpisze się w świadomość odbiorców kultury w naszym kraju.

Wszyscy którzy zarejestrują się i będą prezentować swoją działalność na Kulturalnej Mapie Polski, mają możliwość uzyskania korzystnych rabatów podczas negocjowania  kosztów publikacji reklam lub artykułów promocyjnych na portalu be-art.pl !

Zapraszamy do współtworzenia Kulturalnej Mapy Polski i do dołączenia do grupy PARTNERÓW  be-art.pl Portalu z Kulturą !

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ?

Przejdź do wcześniejszych artykułów dotyczących KMP np:   http://www.be-art.pl/od-redakcji/kulturalna-mapa-polski-portalu-z-kultura/

Jak dokonać rejestracji i dołączyć do Kulturalnej Mapy Polski ?

To proste !   Aby dokonać rejestracji i wstawić wizytówkę na KMP wystarczy kliknąć na link   http://www.be-art.pl/kulturalna-mapa-polski/    i wypełniając odpowiednie pola, założyć własne konto, 🙂

 

Zespół redakcyjny portalu be-art.pl
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

Polityka Prywatności

Narzędzia ochrony prywatności

   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account