Nazywam się Patryk Edward Bernadoowski, w przyszłym roku w miesiącu lipcu skończę 27 lat. Na skutek zaszłego w 2008 roku nieszczęśliwego wypadku, doznałem urazu rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym kręgosłupa. Od tamtej pory, poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego – ze wsparciem innej osoby. 

Wraz z mamą, którą zapewnia mi całodobową opiekę, pomaga mi we wielu powszechnych czynnościach i ojczymem, który jest obciążony dużą ilością chorób; mieszkam ok. 44 km na północ od Torunia, w miejscowości Chełmno ( w dolinie Dolnej Wisły ), gdzie z wielką pogodą ducha wspólnie dzielimy jednopokojowe mieszkanie.

Dzień wypadku zmienił – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – zarówno mnie i moje życie, jak i też życie moich najbliższych. Sytuację życiową, w której znajduję się od 17-tego roku życia, traktuję jako cenną lekcją, dzięki której m. in. nauczyłem się patrzeć na Świat z szerszej perspektywy i codziennie uczę się czegoś nowego. Zakres moich zainteresowań ma wielki zasięg. Poza codziennym polepszaniem swojego zdrowia, pasjonuje się psychoneuroimmunologią, uczę się śpiewu, lubię czytać mądre książki, fotografować.  

 

Szacowny Czytelniku, czy zechciałbyś mnie bezinteresownie wspomóc?

 

Jeśli tak, to dzięki Fundacji Avalon, której jestem beneficjentem, możesz to zrobić dowolnymi sposobami:
– przekazać 1% podatku ( KRS: 0000270809, Cel. Sz.: Bernadoowski, 2239 )

– wysłać SMS-a o treści: POMOC 2239 na numer: 75 165  ( bezpośrednio na me subkonto w fundacji, koszt: 6.15zl brutto- 5zł pomocy )

– dokonać darowizny na IBAN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 TYTUŁEM: Bernadoowski, 2239 ( Bank BGŻ NBP Paribas Bank )_odnośnik do pobrania ulotki: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/bernadoowski_patryk_e.pdf?tmpl=component _link do mojego profilu na stronie fundacji: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/bernadowski_patryk.html?highlight=WzIyMzld

Pomoc, jaka jest potrzebna to:

1. Ogrzewanie do kuchni i łazienki.

2. Przestawienie pieca kaflowego- jedynego źródła ciepła, które w chwili obecnej, nie spełnia odpowiednio swej funkcji.

3. Leki, terapie i suplementy.

4. Voucher na wizyty u lekarzy specjalistów.

5. Napęd elek. do mojego nowego ręcznego wózka inwalidzkiego.

6. Wsparcie pieniężne na IBAN: 31 9486 0005 0002 1816 3000 0001 albo przez PayPal: patrykebernadoowski@gmail.com – bezpośrednio na mój osobisty rachunek bankowy ( Bank Spółdzielczy w Chełmnie )

7. Rozpowszechnianie i udostępnianie wśród rodziny, przyjaciół czy znajomych tego oto artykułu.

8. I wiele, wiele innych… .

A z tych wielu, wielu innych potrzeb, najbardziej zależy mi na kilku akcesoriach do mojego wymarzonego, ręcznego wózka inwalidzkiego – tego, o którym marzenie spełniło się zimą 2015/2016 roku – mam na myśli:- podłokietniki – pasy bezpieczeństwa- śpiwór – opony, dętki, łożyska, serwis

Szanowny Czytelniku, uprzejmie dziękuję Ci za poświęcony czas i uwagę na przeczytanie powyższej treści zarysu mojej sytuacji. Jeśli zaistnieją z Twojej strony sprzyjające okoliczności do udzielenia mi wsparcia, to będę dozgonnie wdzięczny za jakąkolwiek, nawet symboliczną pomoc. Zapraszam Cię do kontaktu, oraz życzę Ci uśmiechu i szczęścia teraz, a także w każdym następnym dniu.

Pozdrawiam Cię, Patryk E. Bernadoowski

 

Więcej informacji znajdziesz o mnie na mojej stronie www, oraz na moim facebook’u:
https://patrykbernadowskidotcom.wordpress.com/
www.facebook.com/patrykbernadowski

Z szacownym pozdrowieniem,
Patryk Bernadowski
Tel. 0048576611911

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account