Zapraszamy do udziału w najnowszym, wymykającym się wszelkim stereotypom projekcie wydawniczym Ilony Adamskiej, szefowej agencji I.D.Media, pomysłodawczyni głośnej książki “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”.

 

 

“Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna.” – te słowa zawarł Paulo Coelho w swej książce “Czarownica z Portobello”. Faktycznie, trudno wskazać inną, bardziej silną, trwałą i bezinteresowną relację międzyludzką, niż ta, która łączy matkę i jej dziecko, a zwłaszcza – córkę. To matka, całymi latami oddaje nam swój czas, uwagę i troskę, niejednokrotnie traktując to jako oczywistość, a nie poświęcenie. To matka, jako pierwsza wprowadza nas w świat, to wreszcie matka przekazuje nam wzorzec, który, mimo etapu buntu, zdarza nam się powielać. O ogromie tej pracy często uświadamiamy sobie dopiero wtedy, gdy same zostaniemy mamami…

Bywa i tak, że relacja matki z córką nie przypomina sielanki i wzajemne pretensje czy trudne doświadczenia sprawiają, że więzi te trzeba zbudować na nowo. Wychodząc z założenia, że opowieść o każdej, nawet najbardziej skomplikowanej relacji, może stanowić cenną lekcję dla innych kobiet, Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.Media, wydawca magazynów lifestyle’owych i autorka 9 książek, postanowiła zaprosić do współpracy panie, które bez ogródek opowiedzą o blaskach i cieniach pełnienia roli matki i córki:

– Mój najnowszy projekt wydawniczy, zatytułowany roboczo “Czego nauczyła mnie Matka” będzie hołdem i podziękowaniem za trud, jaki został włożony w nasze wychowanie przez te wyjątkowe osoby. W książce nie zabraknie wypowiedzi znanych pań – gwiazd ekranu i estrady, czy autorytetów z dziedziny psychologii. Chciałabym jednak, by swój głos w tej publikacji miały również nasze czytelniczki – matki i córki, które spróbują na własny rachunek zmierzyć się ze stwierdzeniem “Jaka matka, taka córka”. Zależy nam zwłaszcza na historiach wymykających się stereotypom i dalekich od wyidealizowanych obrazów. Dlatego namawiamy do zgłoszenia się i opowiedzenia o swojej relacji przede wszystkim odważne panie, przekonane o tym, że ich doświadczenia mogą być inspirujące dla innych kobiet.– mówi Ilona Adamska.

Czekamy zatem na Twoją opowieść o własnych doświadczeniach wypływających z macierzyństwa oraz o budowaniu niełatwej nieraz relacji na linii matka-córka.

Najciekawsze historie (felietony) zostaną opublikowane w najnowszej książce Ilony Adamskiej, której premiera zapowiadana jest na wrzesień 2019 roku. Bohaterki projektu zostaną uhonorowane także pamiątkową statuetką podczas prestiżowej Gali na przełomie września i października w jednym z warszawskich klubów.

Zapytania i zgłoszenia: redakcja@ikmag.pl lub info@idmedia.pl

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account