Sobotnia konferencja Ladies Every Day już za nami. Tym razem spotkałyśmy się w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, by wysłuchać eksperckich wykładów, nawiązać nowe kontakty i spędzić fantastyczną sobotę. Jak zwykle uczestniczki nie mogły narzekać na nudę – było tanecznie, energetycznie i z dużą ilością niespodzianek. A na zakończenie – kolacja VIP, podczas której nawiązało się wiele interesujących znajomości.

 

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – oto temat przewodni konferencji Ladies Every Day. Uczestniczki wysłuchały wykładów na temat kreatywności, niezależności finansowej, zdrowego odżywiania oraz Facefitness. Wykłady połączone były z elementami warsztatowymi, zatem bierne siedzenie na swoim miejscu nie wchodziło w grę.  Na każdym stole panie znalazły arkusze papieru oraz pisaki – oznaczało to więc, że sobotni dzień nie zostanie spędzony zwyczajnie. Kreatywność była pobudzana do granic możliwości – a efekty działań udowodniły, jak wszystkie bardzo się od siebie różnimy, jak każda z nas inaczej patrzy na świat i jak bardzo jest wyjątkowa. Po całym dniu konferencji panie dumnie prezentowały swoje prace.

Na tym jednak lista nietypowych zadań się nie kończy. Organizatorka konferencji – Magdalena Szewczuk, po każdym wykładzie zachęcała panie do wspólnej zabawy – były więc tańce, zabawy networkingowe, ćwiczenia na podnoszenie pewności siebie. Oprócz tego program zakładał warsztaty Facefitness, podczas których Patrycja Kondracka uczyła poprawnie wykonywać ćwiczenia mięśni twarzy, które wykonywane regularnie pozwalają zredukować zmarszczki i zachować młodość na długie lata. Zwieńczeniem konferencji były natomiast warsztaty na temat ekspresji kobiecości. Magdalena Zachariasiewicz pokazała, w jaki sposób poprawnie chodzić w szpilkach, aby podkreślić swoją kobiecość i piękno. Dzięki temu panie mogły poczuć się jak modelki Victoria’s Secret.

Oprócz wykładów i warsztatów, odbył się również panel „Biznes z pasją”. Magdalena Szewczuk poprowadziła inspirującą rozmowę z trzeba kobietami, które wzięły pełną odpowiedzialność za swoje życie i postanowiły otworzyć własny biznes. Gośćmi Magdy była Magdalena Zachariasiewicz – założycielka Klubu Tańca EXTRA, Joanna Zielińska – prezes spółki Help 4 Her oraz Ewa Ozga – założycielka stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI. Panie opowiadały o swoich projektach, o początkach swojej drogi do sukcesu. Opowiadały również o tym, co wpłynęło na ich decyzje o podjęciu odważnych decyzji – było zatem wzruszająco, inspirująco i motywacyjnie.

Konferencja Ladies Every Day była wyjątkowa również dzięki Partnerom wydarzenia, którzy przekazali wiele prezentów dla uczestniczek. Dzięki temu wiele z pań wyszło z sali nie tylko z bagażem nowej wiedzy, ale również z wartościowymi upominkami, wśród których wymienić można np. torbę marki TommyHilfiger o wartości 400 zł czy portfel o wartości 200 zł, przekazane przez portal Domodi.

3 czerwca obfitował w wiele zadań, niespodzianek, mnóstwo wiedzy i pozytywnych emocji. W takiej atmosferze nawiązało się wiele ciekawych znajomości, które – mamy nadzieję – utrzymają się na długo. Widząc jednak atmosferę, która panowała zarówno podczas konferencji, jak i podczas kolacji VIP – jesteśmy pewne, że może z tego zrodzić się wiele mocnych przyjaźni oraz efektywnych współpracy.

Materiał źródłowy: www.czerwonaszpilka.pl
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account