Najsłynniejsza seksbomba, ikona popkultury lat 90-tych,  już w najbliższy weekend przyjeżdża do Polski.  Pamela Anderson będzie najważniejszym gościem festiwalu popkultury Warsaw Comic Con , organizowanego w Expo Ptak Warsaw w Nadarzynie.

Światową sławę przyniosła jej rola CJ Parker w Słonecznym Patrolu. Pamela Anderson wcielała się w rolę seksownej ratowniczki przez ponad pięć lat – w sumie prezentowała swoje wdzięki w 110 odcinkach.

Miłośnicy kina mogą pamiętać Pamelę Anderson także z serialu V.I.P., gdzie zagrała Vallery Irons, czy z produkcji fabularnych. Kanadyjka wystąpiła m.in. w jednej z części Strasznego Filmu oraz w kultowym Boracie (choć chyba nie do końca z własnej woli…)

I choć w lipcu Pamela Anderson obchodziła 50 urodziny, nadal nie stroni od rozbieranych sesji. W październiku wystąpiła nago przed obiektywem słynnego Davida La Chapelle. Rewelacyjna i ociekająca pikanterią sesja została opublikowana w „King Kong Magazine”.

Pamela Anderson

Czym zajmuje się dzisiaj?

Szczególnie bliski jest jej los zwierząt. Aktorka od lat wspiera wizerunkowo i finansowo organizację PETA. Regularnie publikuje też w swoich mediach społecznościowych teksty i zdjęcia dotyczące praw zwierząt.

Pamela Anderson aż 14 razy prezentowała się na okładce Playboya. A już za tydzień będzie na wyciągnięcie ręki dla wszystkich polskich fanów. Gwiazda Słonecznego Patrolu przyjeżdża na Warsaw Comic Con. Impreza w Nadarzynie odbędzie się od 24 do 26 listopada. Podczas wizyty, Pamela Anderson spotka się  fanami, udzieli wywiadów i weźmie udział w specjalnej sesji zdjęciowej.

 

 

źródło: International Exhibition & Congress Centre

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account