Czasem wystarczy mała iskra, impuls, by móc odkryć siebie na nowo.

Dora Fyda – kim jest, jakie ma marzenia i dlaczego zdecydowała się zostać ogniwem łączącym i wspierającym, dla wielu kobiet żyjących na emigracji.

Podążając za pasją, wspieram od 7 lat polskie rodziny w procesie relokacji do Niemiec na terenie Bawarii oraz od kilku miesięcy, ponieważ lubię nowe wyzwania, współpracuję z  Firmą 2B Interface z siedzibą w Wielkiej Brytanii i zajmuję się pośrednictwem pracy wykwalifikowanej kadry. Wspieram firmy / klientów w budowaniu zespołów managerskich, operacyjnych i produkcyjnych. Czyli jeśli szukasz pracy lub pracowników, trafiłeś pod właściwy adres. W Biznesie Kieruję się mottem : „Biznes – to przepływ pozytywnej energii w kierunku pasji. Biznes to ludzie, bez nich nich, nic się w życiu nie dzieje“  Uwielbiam łączyć ludzi. Moim największym marzeniem jest stanąć na scenie obok znakomitych, międzynarodowych trenerów patrząc na Kobiety żyjące na emigracji, zwłaszcza Polki, które podobnie jak ja chcą nauczyć się odnalezienia na co dzień równowagi / balansu pomiędzy karierą zawodową / biznesem a samą sobą, czyli byciem matką, żoną, piękną i silną kobietą także od wewnątrz. Idąc za głosem serca przyciągnęłam ludzi, którzy wspierają mnie w realizacji mojego marzenia. Ponieważ tak jak już wspomniałam, bez ludzi obok nie istnieje nic. Tylko przepływ energii pomiędzy ludźmi może wprowadzić coś w ruch i doprowadzić do sukcesu.

 

Jestem inicjatorką Światowego Imperium Kobiety Spełnionej czyli BusinessBeautyBalance. Szukamy kobiet, które czerpią energię z wspólnego działania, są gotowe by włożyć wysiłek i obrócić słowa w praktykę. Kobiet, które mimo strachu potrafią podarować kredyt zaufania i mają odwagę, by pokochać samą siebie. Szukamy kobiet, które chcą odkryć swoje piękno, siłę, talenty na nowo i poznać pozytywnie do życia nastawionych ludzi. Kobiety, które chcą uwierzyć i zastosować najważniejszą regułę w życiu: Jeśli chcesz zadbać o swoich najbliższych, to najpierw ty musisz nałożyć maskę tlenową a potem swojemu dziecku…tak jak w samolocie.

ŚIKS jest to projekt połączenia kobiet żyjących na emigracji w Europie. Na organizowanych przez nas wydarzeniach, łączymy warsztaty rozwoju osobistego z kobiecym pięknem a także biznesem, dając w ten sposób możliwości realizacji celów jak i rozwoju osobistego. ŚIKS ma w sobie magiczną moc łączenia trenerów/coachów z Polkami na emigracji, a kierując się prawem przyciągania połączyło już wiele elementów, wartości i energii ludzkich.

 

 

BusinessBeautyBalance stało się dla mnie myślą przewodnią w wielu obszarach mojej codzienności. Lubię używać wyrazu – codzienność. Zadowolenie w dążeniu do celu, jak dla mnie, oznacza właśnie spełnianie się i odnalezienie w codzienności, czyli każdego dnia.

Naturalnie, że należy wybiegać marzeniami w dalszą podróż, ale gdy spełniasz się i odnajdujesz równowagę w codzienności potrafisz swoim tempem dobiec do wymarzonego celu. Ktoś wypowiedział bardzo ważne słowa, które trafiły do mojego serca: To droga jest celem, a nie sam cel. Wolę podążać, zmieniać, udoskonalać ponieważ stagnacja jest moim wrogiem. Aby jednak to zrozumieć, życie pozwoliło mi poczuć to, na przysłowiowej własnej skórze. Dłuższy czas biegłam w biznesie prawie na oślep, aż mój organizm powiedział dosłownie: ZACZEKAJ i ZATRZYMAJ się. Potem zajmowałam się dłuższy czas tylko rozwojem osobistym, samą sobą, co miało odbicie finansowe. Odkąd zrozumiałam, że moim „Złotym kluczem” do drzwi spełnienia jest równowaga pomiędzy biznesem a mną samą, na nowo poczułam przypływ energii i uczucie spełniania się.  Marzę by ze sceny zobaczyć silne i piękne Polki na Emigracji, które przyjadą do nas z różnych zakątków świata, spełnione i szczęśliwe, że potrafią realizować się zawodowo oraz spełniać swoje życiowe role, bez poczucia winy. Marzę, by zrewolucjonizować mentalność. Jestem pewna jednego! Każda Polka na Emigracji marzy, tak głęboko w sercu o zjednoczeniu/połączeniu i wspólnej aktywności.

Zmiana mentalności oraz pozyskanie zaufania to największe wyzwania tego projektu. Dopóki żyję, projekt ten będzie istniał i rozwijał się. Idea która się już narodziła, będzie trwać, choćby ktoś inny miał ją doprowadzić do celu ostatecznego.

Dora Fyda.

Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze spotkanie w Monachium 3 lutego 2018 roku. Szczegóły na Facebooku na oficjalnym profilu Światowe Imperium Kobiety Spełnionej

 

 

Tekst i zdjęcia: Dora Fyda
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account