Praktyczne porady, przystępny język, wskazówki, które zostały opracowane na kanwie osobistych doświadczeń – to tylko niektóre cechy, jakie wyróżniają książkę autorstwa Joanny i Pawła Preisnerów na tle innych poradników!

Branża mieszkaniowa kojarzona jest z trudnym i wymagającym wielu umiejętności zajęciem. Nic dziwnego zatem, że każdy, kto stoi przed wyzwaniem sprzedaży mieszkania, prędzej czy później chce skapitulować i oddać sprawę w ręce profesjonalnej agencji pośrednictwa ruchomości. Problem polega na tym, że po zamknięciu transakcji, nie będziemy mieć gwarancji, że będziemy w pełni zadowoleni z jej efektów. Właściciele nieruchomości bowiem, niejednokrotne lepiej niż fachowcy wiedzą, jaki potencjał posiada ich mieszkanie, jakie zalety niesie lokalizacja, jakie są  jego mankamenty. Dlatego Joanna i Paweł Preisner postanowili nas przekonać, że warto zaryzykować i wziąć sprawy we własne ręce. Wszystko czego potrzebujemy, to garść praktycznych, konkretnych porad, które pomogą odnaleźć się w dżungli, jaką jest branża mieszkaniowa, odnieść pierwszy sukces na tym polu…  i zyskać apetyt na więcej!

– Książka skierowana jest tak naprawdę do każdego, kto ma ochotę rozpocząć przygodę ze sprzedażą mieszkania. I chodzi tutaj zarówno o osoby, które chcą zainwestować w rynek mieszkaniowy i wyciągać z niego korzyści finansowe, jak i ludzi, którzy całkiem po prostu planują zmienić miejsce zamieszkania. Chodzi o zwykłego człowieka, który, tak jak my kilkanaście lat temu, startuje i potrzebuje zdobyć wiedzę, jak się do tego wszystkiego zabrać. mówi Joanna Preisner, współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” – Przecież nie musimy trafić do biura pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, gdzie nasza oferta będzie potraktowana jak tysiące innych. To my sami wiemy najlepiej, jakie zalety posiada nasz lokal. My pokażemy tylko, jak zrobić dobry plan, przygotować nieruchomość do sprzedaży i na jakie aspekty zwrócić uwagę. Wszystko po to, aby oprócz zamknięcia transakcji wyciągnąć z całej sytuacji dobrą zabawę i naukę na dalsze działania.

Wszelkie związane ze sprzedażą nieruchomości zagadnienia zostały poruszone w dziewięciu rozdziałach książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”  Usystematyzowana forma idzie tu w parze z przystępnym językiem i, co należy podkreślić, z konkretnymi poradami, powstałymi w oparciu o własne doświadczenia autorów. Dzięki książce „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” dowiemy się, jak perfekcyjnie przygotować mieszkanie do sprzedaży bez wielkich nakładów finansowych, w jaki sposób zrobić profesjonalne wrażenie na kupujących, a nawet… jak poradzić sobie z emocjonalnym przywiązaniem do mieszkania.

Nic dziwnego zatem, że książka „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”, mimo, że dopiero weszła na rynek, już podbiła serca pierwszych czytelników, na czele z dziennikarką Katarzyną Dowbor (znaną z zamiłowania do renowacji i dekorowania wnętrz) i blogerką Julią Rozumek. Trudno o lepsze rekomendacje dla książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”

Więcej o książce na http://zostandeweloperem.pl/ksiazka/

Wydawca: I.D.MEDIA Agencja Wydawniczo-Promocyjna Ilona Adamska, Warszawa 2018

 

Tekst i zdjęcia: Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account