22 czerwca 2017 r. o godzinie 19:00 w przestrzeni wystawowej Hali Koszyki odbędzie się finisaż VI edycji wystawy pt. Mistrz i uczeń – potęga twórczości.

Crossmedialna ekspozycja obejmuje nie tylko dorobek absolwentów i słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy oraz Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh – wśród prac znajdziemy również cykl niezwykłych portretów pt. Z pamięci swojej wykroje stworzonych przez Szymona Piastę – wykładowcę WSR, grafika, performera, animatora kultury i kuratora sztuki.

 

 

Podczas wydarzenia, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z nowymi, niepublikowanymi wcześniej, fotografiami, które powstały pod opieką Szymona Kobusińskiego. Nie zabraknie również artystycznych makijaży, które stworzyły Słuchaczki Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. Swoją premierę będą miały również animacje i filmy z pracowni Aliny Skiby, Piotra Furmankiewicza i Piotra Modzelewskiego. Finału doczeka się również projekt Psia Micha – projekt BTL i charytatywna akcja na rzecz podopiecznych schroniska „Na Paluchu”, którą zainicjowała warsztatowa grupa Alternatywnych działań reklamowych pod dowództwem Pati Janczak-Gawineckiej.

Ekspozycję można odwiedzać do 25 czerwca 2017 roku. Podczas finisażu odbędzie się premiera katalogu obejmującego wybrane sylwetki prezentowanych autorów.

Osoby chcące nawiązać współpracę z którymkolwiek z nich proszone są o kontakt z obsługą wystawy lub z kierownikiem Międzyuczelnianego Biura Karier e-mail: biurokarier@szkolareklamy.pl.

tekst i zdjęcia udostępnione przez -  Anita Kot / Koordynator wystawy
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account