Stylowa Królowa, ma ogromną moc. Moc, która nadaje UBRANIOM wyjątkowość. Moc, która jest petardą Twojego STYLU. 

 

Agnieszka Nortey – od 13 lat zajmuje się rozwiązywaniem problemów z zakresu wizerunku. Dobiera idealną stylizację biorąc pod uwagę osobowość, styl, pracę, typ sylwetki, typ kolorystyczny. Pomaga w zakupach jak również zrobi przegląd szafy czy też zrealizuje duże projekty modowe. Biorąc pod uwagę spójność wizerunku uzupełnia go również asystentem stylizacji, czyli makijażem.

 

 Agnieszka Nortey Kreator Zmiany Wizerunku
Osobista Stylistka & Wizażystka & Coach Wizerunku
Mistrzyni Polski w Makijażu i Stylizacji Haute Couture
Vice Mistrzyni Polski w Makijażu Fotograficznym

 

– Czy wiesz, jak dużo możesz osiągnąć poprzez wizerunek? Czy wiesz, jak duży wpływ ma on na każdy aspekt Twojego życia? Wyobraź sobie taki stan, w którym czujesz, że jesteś ponad wszystko. Wyobraź sobie siebie taką, jaką chciałabyś być. Wiesz, że wizerunek jest Twoją siłą? Wiesz, że dzięki temu, jak wyglądasz i jak się czujesz sama ze sobą, możesz pokonać największe trudności w swoim życiu? Właśnie o tym mówi ta książka. To moja własna historia – w najtrudniejszym momencie mojego życia komfort bycia SOBĄ był kluczowy. Wsparcie się wizerunkiem dodawało mi ogromnej mocy i siły. Zgodny ze mną wizerunek był moją zbroją, która pozwoliła mi przetrwać. Dziś potrafię Ci pomóc w wydobyciu tego, co da Ci siłę. Wiem, jak zaprojektować samą siebie na nowo i wykreować tak, że będziesz ponad wszystko. Jako Kreator Zmiany Wizerunku nie tylko pomagam dobrać ubrania, lecz wspieram Cię też na poziomie mentalnym, bo ubrania mają moc, tę, która Cię wspiera i tę, która Cię osłabia. Razem pozwalamy wzrastać temu, co Cię buduje i bez żalu porzucamy to, co nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł. Zapraszam Cię do mojego świata, który z pewnością pomoże Ci wykreować Twoje życie na nowo, jedyne jakie masz.

 

AGNIESZKA NORTEY I PORTAL Z KULTURĄ ZAPRASZAJĄ

na premierę książki

STYLOWA KRÓLOWA

„Poznaj komfort bycia SOBĄ”.

 

 

Agnieszka Nortey
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account