Warszawski Dzień Kapelusza to wydarzenia promujące zarówno polskich projektantów i artystów, jak również tradycję, kulturę i sztukę.  Nasze działania wspierane są na łamach prasy kobiecej, m.in.: Uroda Życia, Madame, Viva! Moda, Flesz i Styl, Business Women & Life oraz portalach społecznościowych związanych z modą i biznesem.

Warszawski Dzień Kapelusza to rodzaj Festiwalu, skupiający szeroko pojętą modę, kulturę i styl towarzyski. To bardzo ważne wydarzenie dla rozwoju elity kulturalnej społeczeństwa, artystów, projektantów, wizażystów, producentów galanterii i wielu innych dziedzin.

Naszym celem jest, aby Warszawski Dzień Kapelusza był świętem naszego miasta, na stałe kojarzącym się z Warszawą, jej tradycją, bogatą kulturą oraz promocją warszawskiego tradycyjnego rzemiosła jak i młodych projektantów.

W ramach wydarzenia planujemy Konkurs na Najpiękniejszą Stylizację w Kapeluszu, który poprzedzony jest Foto Konkursem na naszym portalu www.damosfera.com. Wydarzenie uświetni pokaz mody od lat 10- tych do 60-tych, a także czasów współczesnych (stroje projektantów biorący udział w wydarzeniu) zorganizowany przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej „Bluszcz”.

 

Warszawski Dzień Kapelusza to selektywna impreza modowo – kulturalna, do współpracy w której zaprosiliśmy jedynie ekskluzywne marki modowe, kapelusznicze, projektantów niepowtarzalnej biżuterii oraz uznane marki kosmetyczne a także artystów.

Na WARSZAWSKI DZIEŃ KAPELUSZA zapraszamy wszystkie Panie, które noszą  kapelusze, fascynatory bądź inne piękne nakrycia głowy oraz te, które mają je ukryte w szafach, ale brakuje im na co dzień odwagi, aby je założyć, a także wszystkie Panie, które jeszcze ich nie mają!

 

W sobotę, 7 października 2017 roku,

w godz.12.00-16.00 

zapraszamy ponownie do

Domu Handlowego Mysia 3 w Warszawie.

Prestiżowe i eleganckie wnętrza Domu Handlowego Mysia 3,  zlokalizowanego w samym centrum miasta, zapewnią idealną przestrzeń dla zapoznania się z najnowszymi trendami i jesienno – zimowymi kolekcjami ubrań, biżuterii i akcesoriów. Są także doskonałym miejscem dla poznania prac współpracujących z nami artystów.

Jak zawsze z dużą starannością zadbamy o wystrój wnętrza, a także o komfort naszych gości, którzy skorzystać będą mogli z asortymentu kawiarni Deli oraz poczęstunków i degustacji przygotowanych przez naszych partnerów, zaś stoiska zlokalizowane będą w łatwo dostępnych strefach.

Organizator Warszawskiego Dnia Kapelusza, DAMOSFERA to inspirujący portal kobiet sukcesu, które odważnie realizują swoje pasje i są otwarte na nowe rozwiązania. SALON DAMOSFERY to przestrzeń dla nowych znajomości, dla wymiany doświadczeń, poszukiwania nowych pomysłów i rozwijania pasji. Naszym celem jest inspirowanie oraz motywacja do działania i rozwoju. DAMOSFERA.COM to portal kobiet z energią!

Zapraszamy wszystkie Damy do założenia tych fantastycznych nakryć głowy, mniejszych i większych, odwiedzenia nas na Mysiej 3. W ramach III Warszawskiego Dnia Kapelusza odbędzie się także KONKURS na Najpiękniejszy Kapelusz.

 

Noszenie kapeluszy jest trendy!

 

HARMONOGRAM

12.00 Oficjalne powitanie i rozpoczęcie imprezy

– czas na rozmowy z wystawcami, przymiarki i zakupy

– Spotkanie z autorką Agnieszką L. Janas. Możliwość indywidualnych rozmów i uzyskania autografów na książkach.

13.00 – 13.30  Pokaz mody retro i współczesnej

14.00 Rozpoczęcie KONKURSU na Najpiękniejszy Kapelusz  – pokaz stylizacji z kapeluszami biorących udział w konkursie

15.00  Rozstrzygnięcie KONKURSU na Najpiękniejszy Kapelusz  – ogłoszenie wyników przez Jury i przekazanie nagród

15.40 Wręczenie upominków dla wybranych gości. (loteria wizytówkowa)

16.00 Zakończenie części głównej imprezy.

16.15 Parada w kapeluszach ulicą Nowy Świat, utrwalona obiektywem kamery.

Impreza odbywa się w godzinach 10.00 – 16.00, DH Mysia, 3 piętro, ul. Mysia 3 w Warszawie. Wstęp wolny.
Rejestracja do KONKURSU na Najpiękniejszy Kapelusz odbywa się w dniu imprezy, od godziny 12.00 do 13.00 w recepcji Damosfery, ul. Mysia 3, 3 piętro.

Partnerzy wydarzenia:

Osoby i firmy zainteresowanie współpracą podczas Warszawskiego Dnia Kapelusza prosimy o kontakt mailowy: damosfera@damosfera.com

Poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców ze świata mody, sztuki oraz mediów, zarówno w kraju jak i za granicą. Zachęcamy do obejrzenia filmów z imprezy przygotowanych przez Agencję TVN, które dostępne są na naszym kanale na YT: https://www.youtube.com/channel/UC3kgIJbNN1VTQlJE9oVdPXA

oraz do zapoznania się z niektórymi relacjami prasy i portali społecznościowych:  http://www.damosfera.com/Kontakt/newsId/12.html

 

Zapraszamy do udziału w III Warszawskim Dniu Kapelusza

– Portal z Kulturą / patron medialny wydarzenia

 

Tekst i zdjęcia: @Damosfera
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account