Co prawda sezon świąteczny już za nami, lecz myślę, że nie zdążycie zauważyć, a Boże Narodzenie znów zawita do Waszych domów.

Właśnie wtedy, w okresie przed- i poświątecznym warto wybrać się z Waszymi pociechami na świąteczny spektakl Duetu JaHa do warszawskiego Teatru Kamienica.

Poniżej zamieszczamy informację o spektaklu i link do mikołajowej piosenki Duetu JaHa, która ma już prawie 150 tys. odsłon na YouTube

Odwiedzajcie też naszą stronę www.duetjaha.pl i fanpage JaHa na FB

Teatr Kamienica i muzyczno-teatralny duet JaHa zapraszają na czwartą bajkę z cyklu:

BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ.

Święty Mikołaj rozdał już prezenty wszystkim dzieciom na świecie. Zasiadł teraz wygodnie w fotelu i popija gorącą herbatę z miodem. Już za chwilę uda się na zasłużony odpoczynek. Nagle porywisty, zimowy wiatr przywiewa śnieżynkę Biały Puszek! Trochę szalona i dziwna z początku śnieżynka ląduje wprost na podwórzu św. Mikołaja…
Co wyniknie z tego nieoczekiwanego spotkania? Jeśli chcecie się dowiedzieć, przybywajcie do ośnieżonej Małej Kamienicy! Tylko u nas dowiecie się skąd wziął się św. Mikołaj i jak przygotowuje się prezenty w dalekiej Laponii. Wraz z Białym Puszkiem zaśpiewacie zimową piosenkę, wystąpicie w mikołajowej orkiestrze symfonicznej i sprawdzicie, kto z Was mógłby zostać św. Mikołajem.

Razem odkryjemy tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.

Uwaga! Niespodzianką dla imieninowych gości będzie pokaz mody mikołajowej!

Pamiętajcie, że imieniny św. Mikołaja w Małej Kamienicy trwają całą zimę! Zapraszamy wszystkich, którzy mają przepustkę ze stemplem. Stemplem z napisem: WYOBRAŹNIA!

 

Tekst i zdjęcia udostępnione przez : Duet JaHa
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account