Startuje tydzień okazji zakupowych w ramach akcji „Odkryj wiosną Empik Premium”. Ponad 7 milionów użytkowników jednej z najpopularniejszych w Polsce usług subskrypcyjnych może skorzystać z promocji w wielu kategoriach produktowych w salonach i na Empik.com. To między innymi oferta „4 za 3” na książki z najbardziej lubianych gatunków w salonach stacjonarnych dla klientów z Empik Premium Free. Natomiast z pakietem Empik Premium kupimy 3 książki w cenie 2 oraz zyskamy dostęp do zniżki -50% na bestsellerowe tytuły na Empik.com. Ponadto, na klientów Empik Premium czekają hity dnia – codziennie inne, atrakcyjne rabaty na produkty z wybranych kategorii.

 

 

Setki promocji, niższe ceny, rabaty obejmujące wszystkie kategorie produktów – książki, płyty CD, filmy Blu-Ray, zabawki, kosmetyki, perfumy, elektronikę, wyposażenie domu czy akcesoria sportowe. Od 14 do 20 marca użytkownicy Empik Premium i bezpłatnego Empik Premium Free dodatkowo oszczędzą na zakupach w salonach stacjonarnych i online. Akcja „Odkryj wiosną Empik Premium” to także codzienne limitowane hity dnia na Empik.com – specjalne rabaty na produkty z różnych kategorii. Pierwszego dnia specjalną zniżką są objęte m.in.: woda toaletowa Boss Bottled od Hugo Boss (189,99 zł za 100 ml), słuchawki douszne Fresh ‘N Rebel (119 zł) oraz kubek termiczny Kambukka (109,99 zł). Kolejnych hitów dnia można szukać w aplikacji Empik i na stronie: Empik.com/dni-premium.
750x300.jpg
„Odkryj wiosną Empik Premium” to prawdziwa gratka dla czytelników. Od dziś do 19 marca w salonach stacjonarnych obowiązują oferty „3 za 2” (dla użytkowników Empik Premium) i „4 za 3” (dla korzystających z Empik Premium Free) na literaturę piękną, obyczajową, kryminały, literaturę faktu i pozycje z szerokiej kategorii Rozwój osobisty. Dzięki temu można upolować taniej chociażby najciekawsze premierowe tytuły, np. „Pozorantka” Alexandry Andrews (Wydawnictwo W.A.B) czy „Córka generała” Magdaleny Witkiewicz (Skarpa Warszawska) lub nadrobić bestsellery ubiegłego roku, takie jak „Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?” Jeremy’ego Clarksona (Wydawnictwo Insignis), „1984” George’a Orwella w zupełnie nowym tłumaczeniu czy „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro (Agora) w limitowanej edycji w twardej oprawie. Na członków Empik Premium czeka ponadto specjalna oferta na platformie Empik.com – codziennie 100 wybranych tytułów książek będzie przecenionych nawet o połowę.
Wszystkie promocje dostępne są w aplikacji Empik i na stronie: Empik.com/dni-premium.
Pakiet Empik Premium można aktywować w dowolnym momencie poprzez stronę www.empik.com/premium oraz we wszystkich salonach stacjonarnych. Od 14 marca obowiązuje promocja, w ramach której roczna subskrypcja Empik Premium dostępna jest w cenie 39,99 zł za rok – zaledwie 3,33 zł miesięcznie. Użytkownicy zyskują dostęp do szerokiego pakietu benefitów – m.in darmowej dostawy za 0 zł (również kurierem pod drzwi), stałej zniżki -15% w sklepach stacjonarnych, rabatów do -20% na Empik.com i w aplikacji mobilnej, dostępu do ponad 15 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go i wiele więcej.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account