Wydatki na Walentynki rosną z roku na rok. W ciągu dwóch poprzednich lat zwiększyły się o ponad 60%. Z przeprowadzonego przez Mastercard rok temu z badania wynika także, że Polacy wybierają raczej wyjście na kolację lub romantyczny wyjazd. W 2021 – z uwagi na pandemię – obie te opcje odpadają. Pozostają zakupy – kwiaty, czekoladki i bielizna. One – zdaniem badanych – najlepiej wyrażają uczucia. 

 

 

Nasze podkoszulki, majtki i body to elegancki odpowiednik bielizny termoaktywnej, znanej doskonale wszystkim, którzy uprawiają sporty outdoorowe. Tak samo jak bielizna narciarska – chronią przed zimnem. Szyjemy je z cienkiej wełny merino, która jest najdoskonalszym naturalnym włóknem termoaktywnym, czyli takim, które tworzy przy ciele mikroklimat dopasowany do warunków zewnętrznych. Ale w przeciwieństwie do sportowej bielizny termicznej, LOVE ON THE SNOW to bielizna, której nie powstydzisz się założyć do pracy i na randkę. Wełniana dzianina zestawiona z francuskimi koronkami i włoskim flokowanym tiulem zyskuje jeszcze jedną funkcję – ubrania, w którym czujesz się pięknie i kobieco. A do tego ciepło i bezpiecznie. 

 

Kupując bieliznę LOVE ON THE SNOW, dasz swojej ukochanej funkcjonalny i piękny prezent, który sprawi, że poczuje się bardziej pewna siebie. A czy jest coś bardziej sexy, od pewnej siebie kobiety?

Body Aviemore/LOVE ON THE SNOW

Body Georgia/LOVE ON THE SNOW                 

Body Artemisia/LOVE ON THE SNOW

Sklep internetowy: pl.loveonthesnow.com

Kontakt: sklep@loveonthesnow.com

Instagram: love_on_the_snow

FB: www.facebook.com/loveonthesnow

 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account