Smoczki, gryzaki, bidony, zabawki – lista dziecięcych przedmiotów jest długa. Każdy rodzic wie, jak trudne jest utrzymanie ich w czystości, szczególnie poza domem. Jak dbać o akcesoria dziecięce, by były czyste i bezpieczne dla malucha? Z pomocą przychodzą ekologiczne chusteczki nawilżające Mamo, które szybko i skutecznie usuwają zarazki i zanieczyszczenia, a przy tym są naturalne i bezpieczne dla środowiska.

 

 

Bambusowe chusteczki nawilżane – ekologiczne i bezpieczne

Małe dzieci poznają świat przez dotyk i wkładanie wszystkiego do ust, dlatego akcesoria, które znajdują się w zasięgu ich rąk powinny być zawsze czyste. Na rynku dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych do czyszczenia, jednak tylko nieliczne, oprócz tego, że skutecznie usuwają zabrudzenia, są w pełni bezpieczne dla maluchów. Innowacyjne chusteczki nawilżane Mamo są wykonane w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Taki ekologiczny skład minimalizuje ryzyko podrażnień u niemowląt i starszych dzieci, a wyczyszczone gryzaki, butelki czy zabawki są od razu gotowe do użycia.

Włókno bambusowe – dobroczynna moc rośliny

Bambus, który jest głównym składnikiem eko chusteczek ma właściwości antybakteryjne i nawilżające. Zawarty w nim naturalny środek antybakteryjny, nadaje chusteczkom biały kolor, dzięki czemu nie są sztucznie wybielane, jak niektóre produkty dostępne na sklepowych półkach. Chusteczki bambusowe wyglądają zupełnie zwyczajnie, jednak ich wyjątkowość polega na tym, że są hipoalergiczne i w pełni ekologiczne: nie zawierają alkoholu, parabenów i siarczanów. Na uwagę zasługuje również fakt, że są przyjazne dla środowiska i ulegają biodegradacji w ciągu 21 dni od użycia.

Chusteczki do dezynfekcji zabawek – funkcjonalne i wygodne

Bambusowe chusteczki do czyszczenia to idealny produkt dla rodziców małych dzieci, którym zależy na czystości otoczenia swojego malucha. Sprawdzą się znakomicie w domu np. do wyczyszczenia krzesełka do karmienia, jak i na spacerze, wyjeździe i w innych sytuacjach, a nie mamy dostępu do bieżącej wody. Dzięki wygodnemu opakowaniu chusteczki do dezynfekcji akcesoriów są nie tylko wygodne w użyciu, ale też dłużej zachowują świeżość. Należy pamiętać, że są one przeznaczone do oczyszczania przedmiotów i akcesoriów dziecięcych, a nie skóry dziecka, więc ważne jest zachowanie ostrożności i trzymanie chusteczek do dezynfekcji z dala od dzieci.

Gdzie możesz takie dostać? zajrzyj na stronę www.mamo.com.pl

 

Anna Abramowska

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account