Prowadzisz usługi z zakresu sprzedaży zniczy i wiązanek? Zależy ci na tym, by mimo piętrzących się trudności, dalej działać na pełnych obrotach? Jeśli tak – już dziś zainstaluj aplikację Fire Never Dies!

 

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w obecnej rzeczywistości, każdy przedsiębiorca powinien być elastyczny, by móc generować zyski. Oczywiście, ta cecha od zawsze była siłą napędową dla biznesu, jednak kryzys związany z pandemią koronawirusa znacznie uwydatnił to zjawisko. Zwłaszcza, jeśli chodzi o branżę usług cmentarnych, którą dotknęły obostrzenia w okresie wzmożonego ruchu w tym interesie. Dlatego warto, by właściciele sklepów oferujących takie produkty jak znicze, wkłady do nich, czy wiązanki, poszukali dla siebie dodatkowej przestrzeni dla prowadzenia działalności. Idealnym narzędziem pozwalającym zrealizować ten zamiar jest aplikacja Fire Never Dies, stworzona przez polską firmę The8.

Aplikacja zrzesza użytkowników, których podzielić można na trzy współdziałające grupy. Pierwsza z nich to osoby, które z różnych przyczyn (takich jak choćby kwarantanna czy odległość) nie mogą odwiedzić nekropolii, na której spoczywa ich bliski czy przyjaciel. Posprzątanie grobu, zapalenie znicza, jest dla tych osób niezmiernie ważne nie tylko w Dzień Zaduszny, ale też w pozostałe dni w roku. Na szczęście tę potrzebę może zrealizować przedstawiciel drugiej grupy- freelancer – osoba, która dysponuje wolnym czasem i oczywiście chęciami, by podjąć się zrealizowania zlecenia. Wykonaną przez siebie pracę dokumentuje on trzema, dobrej jakości zdjęciami, na podstawie których administrator aplikacji decyduje, czy usługa została wykonana prawidłowo. Jeśli tak się stanie – freelancer otrzymuje ustalone wcześniej wynagrodzenie.

A co z przedsiębiorcami zajmującymi się handlem produktami przeznaczonymi do uczczenia pamięci osób zmarłych? Stanowią oni trzecią, niezwykle ważną grupę użytkowników Fire Never Dies. Sklepy działające w ramach aplikacji firmy The8 wystawiają tu bowiem swój towar. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia klientów. Usługodawcom często zależy na tym, by na grobie ich bliskich pojawiły się nieprzypadkowe, ale wybrane przez nich samych znicze czy kwiaty, np. te, które za życia podobały się ich bliskim. W bogatej ofercie sklepów działających w ramach aplikacji Fire Never Dies z pewnością znajdą produkt, który spełni ich oczekiwania.

Po zakupieniu wybranych produktów, zleceniodawca ma pewność, że trafią one na miejsce spoczynku ważnej dla nich osoby, o czym zaświadczyć mogą fotografie wykonane przez freelancerów. Efekt? Wszystkie trzy grupy są zadowolone: klient – gdyż jego usługa została wykonana, a nagrobek jest zadbany, freelancer – bo zyskał dodatkowe źródło dochodów, jednocześnie mając świadomość, że robi coś ważnego, pomagając innym i przedsiębiorca – ponieważ zyskuje nową przestrzeń do sprzedaży swoich produktów.

Dla tego ostatniego ważny jest jeszcze jeden aspekt: bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji sprzedawca ma pewność, że otrzyma na swoje konto wynagrodzenie. Bezpieczeństwo dotyczy też danych osobowych, oczywiście w odniesieniu do wszystkich trzech grup użytkowników. Nie sposób nie wspomnieć też o udanym połączeniu prowadzenia działalności gospodarczej z realizacją zasad ostrożności w związku z epidemią koronawirusa. Dzięki aplikacji można przecież rozwijać sprzedaż on-line, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z kupującymi.

Wszystkie te zalety sprawiają, że aplikacja Fire Never Dies to wymarzone narzędzie do rozwijania swojego biznesu w niezwykle prosty, ale przede wszystkim bezpieczny sposób. Warto zainstalować ją już dziś

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account