Funzeum to nowe miejsce na mapie Polski, które wolno zwiedzać na własnych zasadach. Poznając magiczny świat nietuzinkowych ekspozycji można doświadczyć magii kolorów i świateł oraz przeżyć prawdziwą przygodę dzięki interaktywnym instalacjom.

 

 

Zupełnie nowy obiekt rozrywkowo – edukacyjny ma za zadanie przede wszystkim zachęcić do eksploracji i dobrej zabawy. Można całkowicie ponieść się fantazji i uwolnić swoją kreatywność, a przy okazji sporo dowiedzieć.

4 tys. metrów kwadratowych, ponad 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach pozwala ciekawie spędzić czas, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wśród dostępnych scenerii magicznej wystawy znajdzie się m.in.: fluorescencyjny las, planeta przerośniętych kwiatów czy sala księżycowa wraz z innymi planetami. Jednym z zaskakujących elementów, udostępnionych w obiekcie będzie na przykład największe w Polsce pianino podłogowe, mierzące prawie 12 metrów długości.

Już na wejściu można wszystko, a jedynym zakazem jest zakaz zakazywania. Na obszernej powierzchni można wykonać nietuzinkowe zdjęcia na potrzeby mediów społecznościowych. Można dotykać, poruszać obiekty i zobaczyć jaką moc ma odpowiednio ustawione światło czy kolory kreując niezwykłą rzeczywistość.

– Chcieliśmy stworzyć miejsce dla osób poszukujących niestandardowych form spędzania czasu. To ciekawa przestrzeń zarówno dla całych rodzin, dzieci czy nastolatków. Wykorzystując nowoczesną technologię cyfrową, chcemy zaoferować odwiedzającym niezwykłe efekty wizualne i doświadczenia. Od złudzeń optycznych po wizualne projekty. Funzeum to miejsce całkowicie nieprzewidywalne, które pobudza ciekawość i wciąga w dobrą zabawę. – wyjaśnia Adam Wicher, CEO Funzeum.

Otwarcie planowane jest na początku przyszłego rokuFunzeum mieści się w Gliwicach w kompleksie C.H. Europa Centralna będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 do 21.00. Wystawy można zwiedzać bez wcześniejszej rezerwacji. Zastosowane zostaną wszelkie zasady sanitarne.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account