Dzień Dziecka to bez wątpienia wyjątkowy dzień w roku! Z tej okazji w całej Polsce odbywa się mnóstwo ciekawych wydarzeń i imprez – niestety tegoroczne święto wypada w samym środku tygodnia. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na urlop właśnie w tym dniu, sprawdź kalendarz wydarzeń weekendowych m.in. w podwarszawskim parku Julinek, który przedłuża świętowanie najfajniejszego święta w roku! Jakie atrakcje zaplanowano na nadchodzący weekend?

 

W tym roku Dzień Dziecka w podwarszawskim Julinku świętujemy przez dwa weekendy! Z myślą o młodych gościach, a także rodzicach i opiekunach, zaplanowano dodatkowe atrakcje, m.in. konkursy, zabawy i przedstawienia oraz trening bokserski z Przemysławem Saletą. Ale to nie wszystko! Na miejscu będą dostępne także zupełnie nowe dmuchańce, karuzele i trampoliny. Przedstawiamy harmonogram na 4 i 5 czerwca. Będzie się działo!

4 i 5 czerwca – Sportowy Dzień Dziecka

Aktywność fizyczna to wspaniałe hobby, a podczas nadchodzącego weekendu artyści i akrobaci cyrkowi udowodnią, że sportowe emocje mogą uzależnić! Zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu pozytywnie wpływają na samopoczucie, a towarzyszące sportowym zmaganiom przeżycia potrafią skutecznie poprawiać humor. Aktywność fizyczna jest uniwersalna, a co za tym idzie, sportowe hobby może bez przeszkód porwać nawet najmłodszych członków rodziny!

Podczas pierwszego czerwcowego weekendu odwiedzający przeniosą się do 1953 roku, kiedy w Warszawie odbywały się Mistrzostwa Europy w Boksie. Duża Arena Cyrkowa zmieni się z tej okazji w wielką arenę sportową, a w miejscu dawnej bazy cyrkowej pojawi się… ring bokserski! Elementy polskiej historii będą przeplatać się z pełnymi wrażeń bokserskimi zawodami. W pierwszej kolejności odbędą się zawody w boksie dzieci, a następnie widzowie w każdym wieku zyskają okazję do udziału w warsztatach bokserskich z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich bokserów – Przemysławem Saletą.

Sportowe wrażenia nie zakończą się na zmaganiach bokserskich – ekscytacja nie opuści widzów dzięki Cyrkowej Olimpiadzie, podczas której znani akrobaci Fundacji „Sztukmistrze” zmierzą się z… siłami grawitacji! Artyści są nie tylko kreatywni, ale też niezwykle zwinni – podczas występu odkryją na nowo znane już akrobatyczne dyscypliny i stworzą własne, które zaprezentują widzom używając nieznanych dotąd przyrządów gimnastycznych.

Przed miłośnikami czarów i iluzji swoje magiczne talenty ujawni słynny iluzjonista Maciej Pęda. Czarodziejskie różdżki, balony, czapka maga i kolorowanki nie z tego świata, a to wszystko przeplatane ponadczasowym humorem – atrakcja wprawi w dobry nastrój widzów w każdym wieku.

Niezmiennie, w Julinek Park, czekają na całe rodziny czekają atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

***

Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy, w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account