Utwór „Lustro” odbiega klimatem od tego, co można było usłyszeć na pierwszej ep-ce „Pierwsze Symptomy” z 2019 roku. Brzmienie nowej piosenki charakteryzuje się przestrzennym klimatem, tym razem wzbogaconym o syntezatory, choć nadal w towarzystwie gitar.

 

„Lustro” opowiada o szukaniu szczęścia w miejscu, co do którego nie jesteśmy całkowicie pewni, za sprawą głosów, które próbują nas uświadomić, że nie mamy zbyt dużych szans na sukces i spełnienie. Potrzeba wsparcia, bliskości w takich momentach również jest ważnym składnikiem poczucia bezpieczeństwa i sensu. Frustracja zaczyna dominować. Potrzebujemy zmian.

Utwór został również wsparty teledyskiem. Jak można zauważyć, klip do utworu odnosi się do sytuacji nieco innej. Oglądamy tam ludzi bezmyślnie wpatrzonych w obraz TV, odseparowanych od rzeczywistości i zamkniętych. Skupienie zostało położone na zmianach, które powinny się dokonać. Jest to poniekąd komentarz do aktualnej sytuacji, gdzie każdy ma swoje, najlepsze źródło czerpania informacji o świecie. Nie dąży się to prawdy, tylko broni własnych przekonań.

Grupę MOLE tworzą: Michał Jackowski, Marcin Skipiała i Grzegorz Bednarski. Ich nazwa to skrót od sformułowania “Moje Obserwacje Ludzkich Emocji”. W listopadzie 2019 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka grupy “Pierwsze Symptomy”, którą promowały single: „Parzysty” i „Senny film”. W grudniu 2020 roku i czerwcu 2021 roku ukazały się dwa kolejne premierowe utwory MOLE: „Będzie jak chcę” oraz „Czas na mnie”.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account