Mam na imię Patryk, skończyłem 28 lat. Mieszkam w Chełmnie w województwie kujawsko-pomorskim. Jestem amatorem sztuki aktorskiej, uczniem szkoły wokalnej, wolontariuszem PKP, pogodnym i kochającym życie człowiekiem o wielu pasjach, w kręgu których znajdują się m. in. nauki ścisłe, i przyrodnicze.

Jedenaście lat temu wypadek doprowadził mnie do znacznej niepełnosprawności. Od tamtego czasu zmagam się z wieloma wyzwaniami zdrowotnymi i na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim.

Jednym z moim największych marzeń jest stać się samodzielnym, szczególnie przez wzgląd na moją rodzinę i największą bohaterkę jaką znam – moją ukochaną mamę, która zapewnia mi konieczną – całodobową opiekę. Mama, mimo wszelkich trudności i braku odpowiednich środków finansowych, stara się nie pokazywać mi jak jest jej ciężko. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł odwdzięczyć się Jej za lata opieki, wsparcia, miłości, zrozumienia i za wszelkie starania, abym mógł normalnie egzystować i właściwie funkcjonować.

Jestem wielce wdzięczny również darczyńcom za wszelką pomoc, jak np.: określone leki  i suplementy, możliwość wizyty u lekarzy specjalistów, środki higieniczne etc. Dzięki Ich wsparciu znacznie poprawia się jakość mojego życia.

Uczucia są moim zdaniem więcej warte niż cokolwiek innego. Ze swojej historii wyciągnąłem bardzo poważne wnioski i na dzień dzisiejszy nadal trwam. Oczywiście, moje życie bardzo się zmieniło i skomplikowało, jednak mimo to, każdego dnia zachwycam się choćby tym, że otworzyłem oczy.

Żyję z czystym sumieniem i promienną duszą. Przebaczyłem wszystkim, wybaczyłem sobie, poprosiłem o przebaczenie innych. Kocham życie takie, jakie jest i cieszę się, że dostałem jeszcze jedną szansę od losu, dzięki której mogłem zrozumieć, ile tak naprawdę mogłem stracić.

Mimo bólu i trudności, z jakimi zmagam się każdego dnia, na przekór wielu przeciwnościom – żyję, wygrywam swoje zdrowie i szczęście.

Szanowny Czytelniku, uprzejmie dziękuję za poświęcony czas na zapoznanie się z moją historią. Z góry dziękuję za przypuszczalny kontakt, do którego zachęcam, a także dziękuję za wszelkie, ewentualnie okazane wsparcie.

Więcej informacji o mnie poniżej:

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC24OtNNIdzpBIcBOvzY_s4A

INSTAGRAM: www.instagram.com/patryk_pkb/

FANPAGE: https://www.facebook.com/PatrykKijewskiBernadowskiOfficial

 

 

____________________________________________________________________1% PODATKU

KRS: 0 0 0 0 2 7 0 8 0 9   &  Cel. Sz.: Kijewski-Bernadowski, 2239

Wpłata PayU: https://www.fundacjaavalon.pl/snippets/payu/darowizna.php?id=5983

Wpłata Blik: https://www.fundacjaavalon.pl/snippets/payu/darowizna.php?id=5983&blik=true

DAROWIZNA

Fundacja im. Św Gezelina

ul. Mazowiecka 11 lok.49, 00-052 Warszawa

36 1540 1072 2107 5015 2339 0001

z dopiskiem:  „Na leczenie i rehabilitacje dla Patryk Kijewski-Bernadowski”

http://gezelin.pl

 

Z serdecznością,

Patryk Kijewski-Bernadowski

57 661 19 11

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account