Oprócz wyśmienitej kuchni, wielu słonecznych dni w roku i południowego luzu w Bułgarii pociąga mnie bałkańskie poczucie wolności i jej autentyczność. Tego ostatniego nie zabrakło na naszym wieczorze, który zgromadził prawie 150 gorących serc.

 

 

Podczas krótkiej prelekcji mówiłem o nieodkrytych i niedocenianych turystycznych perełkach tego kraju takich , jak twierdza Asena, Wielkie Tyrnowo czy Żerawna. Brawurowy występ zespołu „IGLIKA” poderwał do tańca niejedną stopę. Nie zabrakło bułgarskiego winka z Messembrii w Nesebyrze oraz przekąsek inspirowanych kuchnią bułgarską. Goście chętnie częstowali się materiałami promocyjnymi ufundowanymi przez Ambasadę Bułgarii oraz pachnącymi mydełkami dostarczonymi przez Soap&Friends.

Charytatywność była tutaj zaledwie dodatkiem, ale również na tym polu udało nam się osiągnąć naprawdę niezły wynik – 6200zł na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć” oraz bezpłatny wyjazd grupy podopiecznych CAS „Nie dzieli nas wiek” do Rabki. Łącznie 8000zł dla słusznej sprawy! – relacjonuje przebieg wydarzenia Dawid Łasut, organizator i pomysłodawca akcji.

Na specjalne podziękowania zasłużyli Alina Roszczyńska – agent ubezpieczeniowy, Hotel SPA Wiosna w Rabce, Soap&Friends, Erbis , Leśne SPA, szkoła języków Porto Alegre, WĘC-Twój Jubiler, oraz Tarnowska.tv. Kolejne wydarzenie już za rok.
Wyjdź z domu! Świat jest piękny ❤️

Fot. Mateyski Studio – Mateusz Stąsiek

Tekst: Dawid Łasut

*** Więcej zdjęć na naszym Facebooku.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account