Kochają bezwarunkowo, wspierają i rozpieszczają – na babcie i dziadków zawsze można liczyć. Już 21 i 22 stycznia obchodzimy ich święto. To okazja, aby im podziękować i zadbać, by poczuli się wyjątkowo. Empik podpowiada, jakie prezenty na pewno sprawią im przyjemność.

 

 

Chwila relaksu dla dziadków

Z okazji ich święta warto podarować dziadkom moment wytchnienia i relaksu. Ucieszy ich pyszna kawa czy herbata podana w okolicznościowych kubkach z napisami „Kochana Babcia” i „Super Dziadek”. Natomiast zestaw wykonanych ręcznie pralin sprawi, że będzie to nie tylko przyjemna, ale i słodka chwila.

Dobra historia na prezent

Często najprostszym, a zarazem najlepszym prezentem okazuje się książka. Romans? Kryminał? Dramat? Wśród wielu gatunków i poruszanych w książkach tematów na pewno znajdziemy coś, co przypadnie do gustu babci i dziadkowi. Jeśli posiadają czytnik e-booków, można skorzystać z tej wygodnej formy, dostępnej do pobrania od razu po zakupie. Ciekawą alternatywą będzie też audiobook, którego mogą słuchać wspólnie. Dodatkowo, w tym roku w Empiku dostępne są bardzo osobiste książki zatytułowane „Babciu, opowiedz mi” oraz „Dziadku, opowiedz mi”, które po wypełnieniu staną się źródłem cennych rodzinnych wspomnień.

Pełny pakiet zdrowia

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, a w dzisiejszych czasach zdrowie jest szczególnie ważne. Na odporność korzystnie wpływa aktywność fizyczna. Szczególnie lubianą dyscypliną wśród seniorów jest nordic walking. Bardzo przydatnym gadżetem do monitorowania organizmu są tzw. smart bandy. Pozwalają one na obserwację poziomu ciśnienia, tlenu we krwi czy mierzenia tętna.

Zasłużony odpoczynek

Większość seniorów ma sporo wolnego czasu, który mogą przeznaczyć na rozwijanie hobby czy wspólną zabawę, np. z wnukami. Hitem ostatnich lat są zestawy do malowania po numerach, renesans przeżywają również puzzle. Dziadkowie ucieszą się także z ponadczasowych gier takich jak szachy czy Scrabble, które zapewnią świetną zabawę przez długie godziny.

Co dziadkom w duszy gra?

Niektóre piosenki nie przez przypadek są dla nas wyjątkowe. Z pewnością dziadkowie również mają swoje hity, które przywołują ciepłe wspomnienia. Dzięki płycie z ulubioną muzyką wybiorą się w nostalgiczną podróż. Warto też zaskoczyć dziadków zupełnie nieznanym im albumem, który ma szansę podbić ich serca.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account