Od ponad 12 lat z sukcesem buduje imperium kosmetyczne SensualSpa w Wielkiej Brytanii. Po ponad dekadzie wraca, by podbić branżę beaty w ojczyźnie. Sandra Bujnowska pewnym krokiem wkracza na polskim rynek, oferując produkty i usługi, nad którymi pracuje od lat. Marka SensualSpa odzwierciedla główne wartości wyznawane przez jej założycielkę: profesjonalizm, zaangażowanie i uczciwość. Jej atuty wkrótce poznają klienci w Polsce.

 

Polka na czele brytyjskiego imperium beauty

Sandra Bujnowska prowadzi znaną w UK markę SensualSpa, w ramach której działa kilkanaście salonów w modelu franczyzowym, centrum szkoleniowe, centrum dystrybucyjne oraz linia kosmetyków dla klientów indywidualnych i do użytku profesjonalnego. Stworzenie modelu franczyzowego salonów było podyktowane zainteresowaniem absolwentów szkoleń prowadzonych przez Sandrę Bujnowską. Marka SensualSpa jest na tyle rozpoznawalna na terenie UK, że osoby decydujące się na własny salon chętnie otwierają ją pod jej szyldem. Swoje początki wspomina jako bardzo trudne. Wyjechała z ojczyzny za miłością, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek i założyła rodzinę. By lepiej poznać język branżowy, podjęła się pracy w szpitalu. Po roku od przyjazdu do Wielkiej Brytanii otworzyła pierwszy salon. Pierwszymi klientkami były głównie Polki. Później, po przekroczeniu barier językowych, otworzyła się na Brytyjki. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę.

Czas spędzony w Wielkiej Brytanii wykorzystuje w 100%. Cieszę się, że markę o szerokim wachlarzu produktów i usług mogę przenieść na mój ojczysty rynek. Z moich obserwacji wynika, że Polki preferują zabiegi i produkty pielęgnacyjne. Brytyjki wybierają częściej metody, które przynoszą natychmiastowy efekt. Tę różnicę pragnę wykorzystać w ofercie produktów, które są już w sprzedaży dla polskich klientek – mówi Sandra Bujnowska, kosmetolog i ekspert medycyny estetycznej, założycielka i Prezes marki SensualSpa.

Skoncentrowany cel marki i skład produktów

Obecnie w portfolio marki znajduje się ponad 40 produktów, stworzonych z troską i rzetelnością oraz na podstawie wyników badań, które stale są prowadzone. Sandra Bujnowska przyznaje, że bardzo długo pracowała nad odpowiednim składem produktów. Zostały one stworzone z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych składników o najwyższej koncentracji.

Posiadam duże doświadczenie we wprowadzaniu na rynek produktów beauty. Brytyjczycy są bardzo oporni na nowości. Taka jest ich mentalność. Niekoniecznie dobrze znoszą zmiany. Nowości rynkowe nie są przez nich entuzjastycznie przyjmowane. Myślę, że Polki są bardziej otwarte i, co zaobserwowałam, częściej szukają nowych rozwiązań, by zadbać o swoją cerę – dodaje Sandra Bujnowska.

Sandra Bujnowska stworzyła dla salonów model franczyzy, który chce wdrożyć w Polsce. Na ten moment funkcjonuje pierwsza placówka SensualSpa w Białymstoku. Z pewnością najbliższe miesiące to dla niej intensywny czas, a dla polskiej branży kosmetycznej krok ku wypracowanym na obczyźnie, wysokim standardom.

 

Sandra Bujnowska – założycielka sieci salonów SensualSpa Institute of Beauty oraz centrum szkoleniowego w Wielkiej Brytanii SensualSpa Beauty Trainings. Prowadzone usługi wzbogaciła liną kosmetyków dla klientów indywidualnych i do profesjonalnego użytku w salonach i SPA. Od 16 lat pracuje jako kosmetolog, specjalista medycyny estetycznej i linergistka. Od początku pracy zawodowej wyróżnia się korzystaniem z nowoczesnych urządzeń i sprzętów, a także współpracą z najlepszymi lekarzami dermatologii i medycyny estetycznej. Obecnie prowadzi jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych i sieci salonów beauty w UK. Dziś na bazie tego pierwszego lokalu w Sheffield powstają kolejne salony działające pod szyldem SensualSpa – z tysiącami stałych i zadowolonych klientów. Sandra Bujnowska na koncie ma wiele sukcesów i osiągnięć, m.in. – Prestige Awards Beauty Salon of the Year 2023, Best Beauty Treatments & Aesthetic Medicine Salon 2022 – South Yorkshire, Lider Najwyższej Jakości Szkoleń 2021. Posiada tytuł Członka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologów w UK i Członka „Zaufany Szkoleniowiec” w UK. SensualSpa Beauty Trainings jako jedyna polska placówka w Wielkiej Brytanii nadaje brytyjskie kwalifikacje zawodowe w medycynie estetycznej Qualifi Level 5 & Level 7.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account