Czym jest „w sieci offline”? To projekt społeczny stworzony z myślą o kobietach, które żyją szybko, zwykle mają mało czasu, ale! lubią inspirować i być inspirowane. Mówimy o tym, jak w natłoku codziennych spraw ważne jest znalezienie chwili dla siebie. Podpowiadamy, jak odetchnąć od rutyny, zatrzymać się, doświadczyć i skąd czerpać energię do dalszego działania! Współpracujemy ze znanymi ekspertami (psychologiem, dietetykiem, stylistką, wizażystką, fizjoterapeutką, kosmetologiem), aby w niebanalny sposób poruszać bliskie tematy z życia codziennego. Organizujemy bezpłatne spotkania dla kobiet z profesjonalistami, a na Facebooku i blogu regularnie dzielimy się kobiecymi poradami (jak np. cykl #sztukaodpoczywania, który wspiera Maria Rotkiel – psycholog, terapeutka, publicystka).

 

https://www.facebook.com/wsiecioffline/

Tworzymy społeczność online i inspirujemy do działania offline w różnych dziedzinach życia. Bo każda kobieta potrzebuje chwil tylko dla siebie.

Ale! jest coś jeszcze! Z nami robiąc coś dla siebie, pomagasz innym!

Projekt jest społeczny, kobiece spotkania i inspiracje „w sieci offline” są bezpłatne, a przy ich okazji organizujemy akcje charytatywne: #wyzwaniepomaganie m.in. na rzecz dzieci z Domów Dziecka, instytucji z małych miejscowości, środowiska i natury! Bo pomaganie też poprawia samopoczucie!

Projekt ma niewiele ponad dwa miesiące, a pomoc od społeczności „w sieci offline” otrzymało już wiele potrzebujących dzieci (we współpracy z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka). Zaś naszą akcję zbierania książek dziecięcych dla potrzebujących bibliotek oraz szerzenie idei czytania dzieciom od urodzenia wsparła znana inicjatywa Cała Polska Czyta Dzieciom.

Inspiruj się online, żyj offline!

Skąd pomysł na projekt „w sieci offline”?

  • 1/3 internautów uważa, że spędza online zbyt dużo czasu[1]. Inspirujemy więc online, jak spędzać czas i co dobrego można zrobić offline, dla siebie i innych.
  • 70% osób czuje potrzebę pomagania, jednak co czwarty nie wie, w jaki sposób mógłby pomóc[2]. Podpowiadamy więc, jak można pomóc najbardziej potrzebującym.

Dla kogo działamy?

„W sieci offline” to przestrzeń dla mam, nie mam, pracujących u kogoś, prowadzących własną działalność, domatorek, podróżniczek, lubiących sport, preferujących fotel i książkę, gotujących, jedzących na mieście, eko i mniej eko. Co nas łączy? Żyjemy szybko, zwykle mamy mało czasu, ale! lubimy inspirować i być inspirowane. Jesteśmy ciekawe siebie, ludzi i świata. Słuchamy, poznajemy różne punkty widzenia. Dzielimy się i czerpiemy pomysły od innych. Doświadczamy sukcesów i porażek. Pomagamy. Jesteśmy online, ale! nie chcemy utrzymywać kontaktów tylko przez Internet. Znajdujemy chwile na spotkania oraz czas dla siebie offline. Ciekawe rozmowy dodają nam energii, są źródłem pomysłów i inspiracją do działania!

Po co?

Aby inspirować siebie i być inspiracją dla innych! Inspiracją do zmian, do działania, do czerpania z życia jak najwięcej, do próbowania nieznanego. Bo nieznane najlepiej poznać od kogoś, kto zna i doświadczył tematu.

A przecież każda z nas potrzebuje czasem zrobić coś dla siebie – spędzić inspirująco czas, w dobrym towarzystwie! Spotkania i przestrzeń, którą tworzymy na Facebooku, dają możliwość na budowanie społeczności, rozmowy, poznawanie i dzielenie doświadczeniami.

Kto tworzy projekt?

Projekt stworzyłyśmy my – Marta, Dagmara i Ola. Trzy koleżanki. Połączyłyśmy się online, by inspirować do działania offline w różnych dziedzinach kobiecego życia. Działania prowadzimy po pracy i innych codziennych zajęciach. Z pasji. Aby robić dla siebie i dla innych! Więcej o nas przeczytasz na stronie: www.wsiecioffline.pl, gdzie dodatkowo uruchomiłyśmy blog z kobiecymi poradami naszych ekspertów!

Zainspiruj się! Bądź inspiracją! #Zróbcośdlasiebie i dołącz do inspirujących „w sieci offline”! à https://www.facebook.com/wsiecioffline/

[1] Polska jest mobi, 2018 (Connected Life 2017-18, N=1000, internauci); 29% badanych uważa, że korzysta ze swojego telefonu komórkowego, podłączonego do Internetu, za dużo.

[2] Kantar Public na zlecenie BGŻ PBN Paribas, X-XI 2018, 15+, N=1000

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account