Tego lata zdecydowanie warto spełniać marzenia! Wakacje to świetna okazja do skorzystania z niezapomnianych atrakcji. Ekscytujące przeżycia oferuje Wyjątkowy Prezent, który od początku istnienia firmy niezmiennie przekonuje, że spełnianie marzeń jest proste.

 

 

 

Realizacja skrytych pragnień nie jest wcale trudna. Ekscytacja, adrenalina, endorfiny – coraz częściej poszukujemy wrażeń, które wywołują pozytywne emocje i stanowią źródło wspomnień na lata. Liderem na rynku prezentów w formie przeżyć jest Wyjątkowy Prezent, który zachęca, by podczas wakacji skorzystać z dostępnych latem atrakcji. Spragnieni nowych doznań mogą spróbować swoich sił na flyboardzie, czyli urządzeniu do wodnych szaleństw lub udać się na przejażdżkę autami sportowymi. Ci, którzy poszukują relaksu, mogą udać się na romantyczną kolację w ciemności, a wcześniej umówić się na odprężający masaż czy specjalistyczny zabieg. Dla ciekawych świata przygotowana została oferta z wyjątkowymi pobytami w polskich górach oraz atrakcje jak lot balonem czy rejs katamaranem na Mazurach.

Wyjątkowy Prezent nie zwalnia tempa nawet w okresie urlopowym. W związku
z rozwojem marka postanowiła odświeżyć logo, zmieniła się także cała oprawa graficzna: z jednolitej czerwonej kokardy na czerwono-różowe wstążki prezentowe, nawiązujące do zwiewności i lekkości obdarowywania. Dopełnieniem rebrandingu jest wygląd sklepów – w galeriach handlowych należy spodziewać się eleganckich wysp. Marka Wyjątkowy Prezent nadal podkreśla, że niezmienna pozostaje jej główna wartość, czyli spełnianie marzeń w prosty, przystępny dla każdego sposób.

By dotrzeć do jak największej liczby odbiorców wciąż otwierane są sklepy w nowych lokalizacjach. Zespół specjalistów Wyjątkowego Prezentu pracuje nad powiększeniem zakresu i liczby atrakcji, w której na ten moment znajduje się już 6000 wersji prezentów, w ponad 100 miastach w Polsce. Vouchery zakupione stacjonarnie lub online ważne są przez trzy lata. Rozwój marki potwierdza, że niespodzianki w formie przeżyć cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wyjątkowy Prezent przygotował wakacyjną akcję, w której wyścigowe auto Ferrari
i olbrzymi Monster Truck ruszą ulicami Warszawy i z całą pewnością zwrócą na siebie uwagę na stołecznych drogach. Może kolejnym razem warto do pracy dotrzeć właśnie sportowym samochodem? To marzenie jest bardzo proste do spełnienia!

W jego realizacji pomoże oczywiście Wyjątkowy Prezent. Pozostaje dokonanie wyboru między sportowym, ekskluzywnym autem, a maszyną z niebywale wysokim zawieszeniem. Przejazd modelem Ferrari F360 Modena czy Monster Truckiem jest doskonałym prezentem na zakończenie wakacji!

 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account