Warsztaty z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, których organizatorem jest ogólnopolski dwumiesięcznik „DOBRA MAMA”, wracają do aktywności! W nieco innej postaci niż dotychczas, ale równie ciekawej i ekscytującej.

 

„DOBRA MAMA” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach on-line. Pierwszy webinar odbędzie się 18 czerwca na kanale www.facebook.com/dobra.mama o godz. 12. Gościem będzie położna.

Podczas cyklu warsztatów na Uczestników czekają rozmowy i spotkania ze specjalistami na Facebooku na żywo. Tak jak dotychczas, będą poruszane tematy związane z ciążą, porodem, macierzyństwem i pielęgnacją maluszka. W spotkaniach na żywo będą obecni lekarze i położne oraz eksperci z branży parentingowej, którym Uczestniczki warsztatów będą mogły zadawać pytania.

Tradycyjnie na Uczestników czeka mnóstwo przydatnej wiedzy, upominków i dobrej zabawy. Pierwszy live będzie przeprowadzony z położną, która opowie, jak wygląda poród w czasie pandemii, kiedy ruszą szkoły rodzenia, jak wyglądają wizyty z maluszkiem w poradni laktacyjnej w okresie pandemii.

Na bezpłatny webinar należy się zarejestrować. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem: spotkanie.dobra-mama.pl/rejestracja/formularz

Szczegóły warsztatów na stronie: www.spotkanie.dobra-mama.pl/

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account