Wiosna jak żadna inna pora roku dodaje energii do działania i sprzyja aktywności – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Urządzanie tarasu, praca w ogrodzie, rekreacja na łonie natury, domowa praktyka jogi czy sezonowa pielęgnacja – interaktywny Trendbook Empiku dostarczy inspiracji, jak przygotować swoją przestrzeń na wiosnę i zadbać o samopoczucie po długim okresie zimowym. Jego premierze towarzyszą liczne promocje na specjalnie wyselekcjonowane produkty.

 

 

Wiosenny Trendbook Empiku to sześć Stref tematycznych: Dom i Ogród, Design, Uroda, Ruch, Dziecko oraz Prezenty. Eksperci Empiku przygotowali selekcje produktów w oparciu o aktualne trendy. W Trendbooku znajduje się także osobna strefa poświęcona najmodniejszym kolorom sezonu: zgaszonej oliwce, błękitowi, intensywnej czerni, a także barwom ziemi czy odcieniom miodu.

Strefa Ruchu to kopalnia pomysłów, jak aktywnie spędzać czas podczas pierwszych ciepłych dni w roku. Zapaleni cykliści znajdą tu specjalną selekcję rowerów, akcesoriów przydatnych w podróży na dwóch kółkach, a także odzież sportową, ochraniacze i kaski. W Trendbooku nie brakuje też propozycji dla fanów rolek, deskorolki i hulajnogi.
Wiosna zachęca do obserwowania z bliska budzącej się do życia natury. Osoby planujące dalszą lub bliższą wycieczkę, znajdą w Strefie Ruchu podpowiedzi, co zabrać ze sobą w podróż. W dedykowanej sekcji znalazły się m.in. wytrzymałe i pojemne plecaki, namioty, obuwie sportowe oraz sprzęt do nordic walking.

Nie zabrakło też propozycji dla miłośników jogi. Z myślą o tych, którzy chcieliby rozpocząć praktykę, jak i o wytrawnych joginach, powstała odrębna sekcja z matami i akcesoriami czołowych marek.

Wybrane produkty eksponowane w Strefie Ruchu zostały objęte rabatem sięgającym -50%. Ponadto część akcesoriów rowerowych, do jazdy na rolkach i deskorolkach oraz do jogi dostępnych jest w specjalnych cenach.

Wiosenny Trendbook Empiku dostępny jest pod adresem Empik.com/design/trendbook-2022-wiosna. Dzięki interaktywnej formie treści można przeglądać wygodnie bez konieczności ich pobierania, również na urządzeniach mobilnych.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account