Jest to kampania dedykowana każdej kobiecie, niezależnie od miejsca, w jakim się obecnie znajduje. Wszystkim uczennicom, szalonym bizneswoman, kochanym mamom, nastolatkom, czy kobietom, poszukującym odpowiedniej drogi dla siebie, które w codziennym życiu zmagają się z nieuczciwą presją otoczenia. Wszystkim kobietkom, które czują, że dążą do perfekcji, której same nie chcą.

 

 

Za pomocą kampanii, głosimy stanowcze NIE w kwestii wygórowanych wizji osób stojących obok, a także własnym oczekiwaniom, które czasem to my kobiety same narzucamy na siebie, starając się sprostać, wypełniając określoną rolę.

Spełniona kobieta to nie ta, która nigdy nie popełnia błędów, zawsze ma idealny strój do pracy, wszędzie jest na czas i trzyma się diety, oraz codziennie trenuje. Prawdziwa mama to nie ta, która zawsze radzi sobie ze wszystkim bezbłędnie i nigdy nie może mieć pytań, i zawsze ma porządek zarówno w głowie, jak i wokół siebie. Dzisiejsza nastolatka to nie ta, która zawsze ma same szóstki, uczęszcza na każde dodatkowe zajęcia i jest najlepsza wśród innych uczniów.

Mówimy STOP nakłanianiu do perfekcjonizmu i życiu w ciągłym dążeniu do bycia najlepszym.

Szczęśliwa dziewczynka, nastolatka, młoda kobieta, czy kobieta w kwiecie wieku to ta, która ma wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu może dążyć do swoich celów wybraną przez siebie ścieżką, w zgodzie ze samą sobą.

To mój wybór

W dzisiejszym świecie kobiety są pod ciągłą obserwacją innych. Nic dziwnego, że boją się podejmować działania i spełniać swoje marzenia. Wszystko, co robią wiąże się z opinią, która jest często demotywująca do dalszych działań.

Podobno wszyscy chcą dla nas jak najlepiej i dlatego starają się nas odwieźć od niektórych decyzji, ale co jeżeli my jesteśmy jej pewni? Skąd inni mogą wiedzieć, co jest dla nas najlepsze, jeżeli uprzednio nie zadali nam, takiego pytania?

Celem naszej kampanii jest pomoc w walce z presją otoczenia i swoim wewnętrznym krytykiem, który często utrudnia nam spełnianie swoich celów. Pragniemy pokazać, że wszystkie kobiety są WARTOŚCIOWE I NIEPOWTARZALNE.

Dlaczego to takie ważne?

Przesadny perfekcjonizm według psychologów dotyka głównie kobiety, ponieważ mają one większe skłonności do dążenia do perfekcji. Statystyki pokazują, że tylko 4 kobiety na 100 w Polsce podobają się sobie, a niemalże 84% poddałyby się operacji plastycznej, gdyby miały odpowiednie środki. Kobiety boją się podejmować wyzwań, wygłaszać swoje zdanie i prosić w pracy o podwyżkę i lepsze stanowisko, ponieważ uważają, że nie są wystarczająco dobre. 60% kobiet decyduje się na zmiany w swoim życiu, kierując się wyłącznie opinią innych a, ponad połowa kobiet, zmaga się z okrutną myślą, że jest złą matką.

Kobiety zmuszone do perfekcjonizmu gonią za uszczęśliwianiem otoczenia, zapominając o własnej harmonii i spokoju w życiu. Wszystkie wybory same zaczynają kwestionować, mając od najmłodszych lat wyryte w pamięci, że wszystko, co robią, zawsze mogło być zrobione lepiej. Żyją w przekonaniu, że tylko akceptacja innych daje im prawo do lepszego jutra. Takie przygnębiające życie, na wiecznym oczekiwaniu akceptacji i zgody otoczenia na podjęcie działań w końcu doprowadza do ciągłego braku zadowolenia z samych siebie, a czasem może nawet doprowadzić do depresji.

Nie jestem idealna, ale jestem szczęśliwa

Nie musisz mieć idealnej fryzury, osiągnięć takich samych jak koleżanka z dawnych lat, samych najlepszych wyników, czy zero błędów na swoim koncie. Kluczem do uwolnienia się od wewnętrznej presji jest poczucie własnej wartości. Wewnętrzny spokój, samoakceptacja i siła, to nasza wewnętrzna moc, która jest niezależna od ocen świata zewnętrznego.

Za pomocą kampanii chcemy pokazać jak wyzwolić się z ograniczających nas schematów. Pragniemy obdarzyć kobiety wewnętrzną mocą, która pozwoli im na bycie nieidealną, nieperfekcyjną, ale szczęśliwą, tak po prostu na co dzień.

„Zamień swój wewnętrzny chaos na działanie”

Inspirujące spotkanie dla wszystkich kobiet

25 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00 w Bistro Caterie przy ul. Modlińskiej 199 odbędzie się inauguracja kampanii społecznej pod hasłem „not Perfect but Happy”. Niesamowite spotkanie kobiet w każdym wieku, niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje. Celem jest pokazanie, że nie trzeba być idealną i perfekcyjną w każdej sferze swojego życia, żeby móc cieszyć się na co dzień.

Dzięki spotkaniom z ekspertami zyskasz ogrom wiedzy, poruszą oni bardzo istotne tematy m.in.: jak odnaleźć poczucie własnej wartości, pokażą jak pokochać swoje ciało i zbudować z nim wspaniałą relację, opowiedzą o destrukcyjnej sile hejtu, odkryją wasze mocne strony i pokażą, dlaczego tak ważne jest być w życiu asertywnym.

Szykuje się wyjątkowy dzień, pełen kobiecej energii, inspirujących rozmów, śmiechu i świetnej zabawy, a przy tej okazji panie poznają swoje mocne strony i wiedzę jak uczynić swoją codzienność, by była wyjątkowa i wolna od przesadnego perfekcjonizmu pod presją.

To ty jesteś Panią własnego losu i możesz popełniać błędy, bo to one kształtują Twój charakter i dają największą lekcję.

#notperfectbuthappy, #notperfectwoman #happywoman

https://www.facebook.com/FundacjaMetlikwGlowie 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account