W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w całym kraju, a także wzrostem zachorowań na covid-19, Złote Tarasy we współpracy z 8-letnim Mikołajem promują akcję „Zachowaj odstęp”.

 

 

Podkreślić należy, że pomysł wydrukowania i rozdawania prostych naklejek z hasłem „Zachowaj odstęp” powstał spontanicznie z inicjatywy 8-letniego Mikołaja Sawickiego, który w zeszłym tygodniu odwiedzał Złote Tarasy
z rodzicami.

– Mój pomysł polega na tym, że chcę wszystkim przykleić czerwone kółko na plecach z napisem „Zachowaj odstęp”.  Może to być bardzo przydatne, w szczególności na ruchomych schodach lub przy kasach. Jeżeli ktoś zobaczy czerwone kółko, to już nie będzie zbliżał się do osoby stojącej przed nim. Byłem z tatą w sklepie, staliśmy przy kasie i mój tata narzekał, że ludzie stoją zbyt blisko siebie. Wymyśliłem wtedy, że wszyscy powinni mieć na plecach przyklejone ,,czerwone światło”mówi Mikołaj.

Swym pomysłem chłopiec podzielił się z dyrekcją centrum handlowego. Uznano, że pomysł może okazać się wyjątkowo skuteczny. Bardzo szybko podjęto decyzję o wydrukowaniu kilku tysięcy naklejek i uruchomieniu akcji wśród wszystkich osób odwiedzających Złote Tarasy.

– Uznaliśmy, że wydrukowanie i rozdanie naklejek może być prostym rozwiązaniem, które wpłynie na bezpieczeństwo naszych klientów. Mamy nadzieję, że inne centra handlowe też włączą się do akcji „Zachowaj odstęp”, która nakłoni klientów do przestrzegania zasad i zachowania ostrożności – dodaje Maciej Sanetra, Dyrektor Centrum Handlowego Złote Tarasy, Asset Services EMEA, Cushman & Wakefield.

Akcja, którą zainicjował mały Mikołaj, ruszyła już w zeszłym tygodniu. Hostessy, zachowujące zasady bezpieczeństwa, rozdały ponad 4 tysiące naklejek, a centrum już zleciło dodruk kolejnych gdyż klienci z entuzjazmem i zrozumieniem przyjęli ten pomysł.

„Zachowaj odstęp” to już kolejna akcja, którą Złote Tarasy prowadzą w ostatnim czasie, w związku z apelami władz o niebagatelizowaniu zagrożenia covid-19. Przed wrześniowym szczytem zakupowym CH Złote Tarasy rozdało kilka tysięcy darmowych maseczek wszystkim osobom, które przyszły na zakupy do centrum.

Na koniec przesłanie od Mikołaja, bohatera naszej akcji – Życzę wszystkim zdrowia!

Film z wypowiedzią Mikołaja Sawickiego: https://youtu.be/qQuP7E5shTY

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account