Nowy rok, nowa ja? W polskiej sieci powstało właśnie miejsce, w którym postanowienia nie będą już kolejnym niepowodzeniem, a zdrowie i sylwetka staną się Twoją prawdziwą motywacją popartą efektami. Przez cały rok! 23 stycznia swoje wirtualne drzwi otworzyła MajAcademy! Jedyna taka platforma subskrypcyjna w Polsce.

 

 

„Wiemy, jak trudno jest zmienić swoje nawyki i zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. A jak jeszcze trudniej jest wytrwać w postanowieniach. Jesteśmy gronem specjalistów, ale każdy z Nas przechodził przez te wszystkie niepowodzenia podobnie jak Ty. Teraz, kiedy już zaprzyjaźniliśmy się na stałe ze zdrowym stylem życia, chcemy dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami, merytoryczną wiedzą i wsparciem. Ty także zaprzyjaźnij się ze zdrowiem! Udowodnimy Ci, że dieta i sport mogą sprawiać przyjemność, która… uzależnia!” – przekonuje zespół MajAcademy, którego pomysłodawczynią i szefową jest Roksana Środa, popularna dietetyk kliniczna, autorka ebooków, webinarów i kursów, ekspertka w wielu prestiżowych mediach.

Czym jest MajAcademy? To nowoczesna platforma subskrypcyjna, z którą każdego dnia zadbasz o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Zespół ekspertów z zakresu dietetyki i kultury fizycznej zadba o to, abyś przy pomocy materiałów na niej dostępnych (planów dietetycznych, ebooków i poradników, cyklicznych wyzwań, przepisów, materiałów wideo) poprawił swoje wyniki badań, osiągnął wymarzone cele sylwetkowe, wypracował zdrowsze nawyki. I jak przyznaje Roksana Środa: – Doskonale wiemy, że nieodłącznym elementem sukcesu jest motywacja… Dlatego, stając się klubowiczem MajAcademy, dostaniesz także dostęp do zamkniętej grupy, gdzie oprócz wsparcia specjalistów, które otrzymasz, wymienisz się też swoimi doświadczeniami i „przygodami” dietetycznymi z pozostałymi członkami.

Patronat medialny nad platformą MajAcademy objęli: FoodExpert, Miasto Kobiet, Imperium Kobiet, SzczyptaLuksusu.pl, GlamStyle.pl, KobietaMag.pl.

 

 

 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account