Native to kanadyjska marka, która powstała w 2009 roku. Słynie z nowatorskiego podejścia do produkcji obuwia. Wciąż szuka nowych rozwiązań, technologii i nietypowych materiałów. Buty Native są idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny design, lekkość i nieograniczoną wygodę.

 

Wśród propozycji marki na sezon S/S 2021 znajdziemy kultowy model tenisówek Jefferson, występujący w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej. Wykonany z pianki EVA, Jefferson jest niekwestionowanym liderem wśród letniej kolekcji. Amortyzuje wstrząsy, nie chłonie zapachów, a jego czyszczenie jest niezwykle proste. Dostępny w szerokiej gamie energetycznych kolorów. Brzmi jak niezbędnik letnich eskapad? To nie wszystko!
Kolejnymi ważnymi pozycjami w obecnej kolekcji są: Miles – tenisówki typu slip-on, czy damskie klapki-mule Ava.

Buty zostały wykonane przy użyciu innowacyjnej technologii BLOOM – która pozwala na zredukowanie ilości zużywanej wody o 80 litrów przy produkcji jednej pary oraz używa w pełni biodegradowalnych materiałów. Jakich? Między innymi alg morskich, które od wielu lat wykorzystywane są np. w kuchni jako doskonałe źródło białka, mikro i makro elementów. Technologia BLOOM wykorzystuje algi do produkcji pianki EVA, dzięki czemu niektóre produkty są wykonane w 100% z odnawialnego, naturalnego źródła.

Firma Native pracuje nad autorskim projektem Remix, dzięki któremu do roku 2023 każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i zyskać nowe życie w postaci innego przedmiotu.

Hasło „Live lightly” – czyli „Żyj lekko” nie bez powodu stanowi dewizę marki. Odnosi się nie tylko do wagi samego obuwia, ale także do procesu jego tworzenia, świadomości konsumenckiej i chęci dbałości o środowisko naturalne. A jest to … lżejsze niż by się mogło wydawać!

Buty marki Native dostępne są na: www.mmsport.pl, www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account