„Kiedy spotykają się bankierzy – rozmawiają o sztuce,

kiedy spotykają się artyści – rozmawiają o pieniądzach.”  – Oscar Wilde

„Z nami porozmawiasz i o sztuce i o pieniądzach.” – be-art.pl

PRZESŁANIE

Jesteś artystą lub twórcą ?
Na be-art.pl znajdziesz szeroki wachlarz możliwości aby zaprezentować swój talent, podzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz pochwalić się swoimi osiągnięciami i dorobkiem artystycznym. Poprzez prezentację swojej twórczości, poszerzysz grono potencjalnych klientów i odbiorców Twoich prac. Jeśli rozpoczynasz dopiero swoją przygodę ze sztuką, znajdziesz tu wiele inspiracji. Umożliwiamy artystom prezentację dzieł poprzez możliwość publikowania i edytowania: artykułów, informacji jak również zaproszeń na wystawy i wernisaże oraz prezentację swojej pracowni na KMP Kulturalnej Mapie Polski Portalu z Kulturą. Oferujemy patronat medialny nad wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi.

Jesteś pasjonatem sztuki ?
Miłośnikom i pasjonatom sztuki poszukującym unikatowej oferty, umożliwiamy dostęp do szerokiej bazy informacji o sztuce, designie, filmie, architekturze etc.  Dajemy możliwość poznania artystów poprzez KMP czyli Kulturalna Mapę Polski Portalu z Kulturą. U nas znajdziesz to, czego szukasz! Na be-art.pl znajdziesz także najświeższe informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych, wystaw, wernisaży i koncertów, wywiady z artystami, felietony poświęcone sztuce i kulturze.

Jesteś instytucją kulturalną lub galerią sztuki ?
be-art.pl portal z kulturą, jest miejscem jakiego szukasz! Za naszym pośrednictwem, możesz informować o każdym wydarzeniu kulturalnym jakie organizujesz: zapraszać na licytacje, wernisaże i wystawy, promować swoich artystów i prezentować ich prace, szerokiej grupie odbiorców. Umożliwiamy także publikację artykułów sponsorowanych, wywiadów i emisję reklam. Oferujemy na naszych łamach: patronaty medialne,  wideo wywiady, przygotowanie reklam oraz możliwość zaprezentowania się na Kulturalnej Mapie Polski Portalu z Kulturą.

Kontakt do redakcji PORTALU Z KULTURĄ

Adres do korespondencji

Portal z Kulturą

ul. Janiszowska 10a/6
02-264 Warszawa

Adresy mailowe

mail: redakcja@be-art.pl

mail: patronaty@be-art.pl

mail: reklama@be-art.pl

Możesz też wysłać bezpośrednio wiadomość

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Reklama

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na portalu be-art.pl ?

Każdemu z naszych Partnerów dajemy gwarancję:

 • dotarcia do określonej liczby subskrybentów;
 • dotarcia do sprecyzowanej grupy docelowej;
 • przygotowania najbardziej odpowiedniej dla niego formy reklamy w oparciu o indywidualny cennik;
 • dopasowania formy reklamy do potrzeb i oczekiwań;
 • ogólnopolski zasięg;
 • emisję reklamy w atrakcyjnych, przyciągających wizualnie miejscach na stronach naszego portalu
 • prezentacja na Kulturalnej Mapie Polski

 

Dla kogo przygotowaliśmy ofertę reklamową?

 • dla instytucji kultury, które pragną nagłośnić swoje wydarzenia (wernisaże, premiery teatralne i filmowe, koncerty, festiwale, targi itd.) wśród doskonale dopasowanej grupy docelowej,
 • dla galerii pragnących zainteresować swoją ofertą i działalnością zarówno koneserów, jak i kolekcjonerów i fachowców z instytucji kultury,
 • dla firm, które pragną dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do branż kulturalnych,
 • dla osób indywidualnych/artystów niezrzeszonych, pragnących prezentować i reklamować swoją działalność, docierając do szerokiego grona odbiorców.

 

Artykuł sponsorowany.

Artykuł sponsorowany, jest to jedna z podstawowych form komunikacji z czytelnikami i potencjalnymi klientami. Przedmiot wywiadu/artykułu, stanowią treści bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością. Artykuły te są cennym źródłem informacji dla wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat naszego partnera, jego planów rozwojowych i zapowiedzi nowych wydarzeń artystycznych. W treści artykułu istnieje możliwość umieszczenia logotypu oraz aktywnego linku z przekierowaniem do strony internetowej partnera. Artykuł sponsorowany, staje się wówczas elementem pośredniczącym w generowaniu ruchu na stronie oraz sposobem dotarcia do naszej grupy odbiorczej.

Osiągnij swoje cele z be-art.pl !

Portal z kulturą pomaga odnieść sukces swoim partnerom.
Dołącz do grona Partnerów be-art.pl!

Zapytaj o specjalną, niezobowiązującą ofertę: reklama@be-art.pl

Patronat Medialny portalu be-art.pl

O patronat medialny portalu be-art.pl może ubiegać się każdy, kto organizuje określony projekt, wydarzenie kulturalne lub artystyczne.

be-art.pl może udzielić patronatu medialnego gdy uzna, że cele danego projektu lub wydarzenia są zgodne z ideą promocji, oraz godne są propagowania i rozpowszechniania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia. Ubiegając się o patronat medialny, należy nie później niż na 2 tygodnie przed wydarzeniem, przesłać do nas mail z opisem wydarzenia (czas, miejsce i nazwa wydarzenia, organizatorzy i jego uczestnicy, charakter wydarzenia, forma oczekiwanego wsparcia medialnego – zakres patronatu). Na podstawie powyższych informacji zapada decyzja. Możliwe jest uzyskanie bezpłatnego patronatu lub patronatu płatnego o poszerzonej formule.

Bezpłatny patronat medialny obejmuje publikację informacji o danym projekcie na stronach naszego serwisu w zakładce „Patronat medialny” oraz promocję wydarzenia poprzez jednorazową informacje w media sferze społecznościowej. Od zainteresowanych patronatem medialnym oczekujemy:

 • informacji prasowych, notki z wydarzenia (wystawa, wernisaż, spotkanie, wykład, pokaz itp.) wraz z dodatkowymi materiałami typu zdjęcia, logotyp, w formie gotowej do ich publikacji w serwisie.
 • umieszczenia logo be-art.pl na wszystkich materiałach promujących wydarzenie (plakaty, ulotki, katalogi itp.)
 • umieszczenia logotypu be-art.pl na stronie internetowej wydarzenia w formie aktywnego przekierowania do strony głównej.
 • mile widziane będzie także, umieszczenie informacji o podjęciu współpracy z portalem be-art.pl w media sferze społecznościowej

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące patronatu prosimy przesyłać na adres :  patronaty@be-art.pl

 

Piszą dla nas

( alfabetycznie wg. nazwisk )

Anna Maria Adamiak

Anna Maria Adamiak

Anna Maria Adamiak – śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa. Solistka czynnie koncertująca w kraju i za granicą. Trener wokalny, pedagog. Prowadzi studio wokalne oparte na programie autorskim, jest asystentką Czytaj więcej...
Anna Maria Adamiak

Lidia Bąk

Lidia Bąk

Założycielka portali promujących sztukę i artystów, obejmujących patronatem medialnym wydarzenia artystyczne i kulturalno-oświatowe.Od stycznia 2017r. – redaktor naczelna portalu be-art.pl

Ukończyła Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,zdobywając tytuł mgr ekonomii na kierunku „Organizacja i Zarządzanie”. Stypendystka rządu francuskiego – Ecole Supérieures de Commerce et d’Entreprise a Poitiers., wiecej...
Lidia Bąk

Zbigniew Bohomolec

Zbigniew Bohomolec

Zbigniew Bohomolec – artysta malarz, ilustrator, poeta i prozaik, autor audycji „Słowem Malowane” którą prowadzi w rozgłośni Radia Wnet. Jest autorem wielu prac które znajdują się obecnie w zbiorach kolekcjonerów nie tylko w Europie ale także w Stanach Zjednoczonych oraz w Rosji. ... Czytaj więcej ..
Zbigniew Bohomolec

Renata Dziewońska

Renata Dziewońska

Renata Dziewońska – właścicielka autorskiej pracowni architektury i designuDziewońska Renata Architekt. Od ponad 16 lat urzeczywistnia marzenia klientów o własnym indywidualnym wnętrzu, które zachwyca i pomaga w codziennym życiu. Urodzona i zakochana w Warszawie. Z wykształcenia jest architektem. Czytaj więcej..
Renata Dziewońska

Krystyna Kowalska

Moim miastem rodzinnym jest Tomaszów Mazowiecki miasto 3 rzek, otoczone zkażdej strony pięknymi lasami. Po ukończeniu tam szkoły podstawowej kontynuowałam naukę w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi w kierunku wystawiennictwo. Studia w Wyższej Szkole Plastycznej musiałam przerwać ze względów rodzinnych. wiecej...

Latest posts by Krystyna Kowalska (see all)


Katrina Lenkevich

Katrina Lenkevich

Katerina Lenkevich zajmuje się reżyserią filmów dokumentalnych oraz teledysków muzycznych, angażuje się w montaż (programy TV, teledyski, filmy) oraz dziennikarstwo. Katerina jest człowiekiem świata: Rosjanka, urodzona w Czechach, mieszkała w Rosji, wiecej...
Katrina Lenkevich

Latest posts by Katrina Lenkevich (see all)


agnieszka Lipska

agnieszka Lipska

Agnieszka Lipska - urodzona w Turku w 1975 roku. Absolwentka PWSZ w Koninie i UAM na Wydziale pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu, malarka, artysta grafik, poetka, czyliosoba władającazarówno słowem ….
Czytaj więcej ...
agnieszka Lipska

Latest posts by agnieszka Lipska (see all)


Adrianna Łysakowska

Adrianna Łysakowska

Adrianna, Karolina Łysakowska urodzona 08.07.1981 roku w Kamieniu Pomorskim. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania, Pomorską Szkołę Psychologii w Szczecinie, Instytut Michała Anioła w Florencji. Czytaj wiecej..
Adrianna Łysakowska

Latest posts by Adrianna Łysakowska (see all)


Monika Pawłowska-Pastuszak

Monika Pawłowska-Pastuszak

Monika Pawłowska-Pastuszak – Podróżniczka, fotografka, felietonistka, miłośniczka teatru i tańca. Urodzona w Warszawie w 1969 roku, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj. Dorastając w trudnych czasach lat 80-tych, marzyła o podróżach. Jako nastolatka zaczęła przygodę z Teatrem Pantomimy Czytaj więcej ...
Monika Pawłowska-Pastuszak

Latest posts by Monika Pawłowska-Pastuszak (see all)


Justyna Radzymińska

Justyna Radzymińska

Justyna Radzymińska – absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie; laureatka nagród m.in. Grand Prix w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii „Człowiek” w 2009 r.oraz I miejsca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii „Człowiek” w 2010 r. i w 2012 r.
Czytaj więcej ...
Justyna Radzymińska

Mark Shepherd

Mark Shepherd

Mark Shepherd urodził się w 1963 roku, jako syn inżyniera, organisty oraz artystki-malarki, przedszkolnej menedżerki i kardiograf. W 1984 roku porzucił studia medyczne aby zostać muzykiem jazzowym. .... Zobacz więcej....
Mark Shepherd

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account