Kulturalna Mapa Polski, to miejsce w sieci, które łączy poszukujących z poszukiwanymi. 

Na Portalu z Kulturą be-art.pl  możecie zarejestrować się i wstawić wizytówkę swojego atelier, studia, pracowni, galerii, kina, teatru czy innej instytucji kulturalnej którą reprezentujecie etc. etc. Wizytówka zawiera opis waszej działalności, zdjęcia prezentujące miejsce lub ofertę, linki przekierowujące na waszą stronę, komentarze i opinie odbiorców.

Kulturalna Mapa Polski, powstała w celu skupienia w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli sztuki i kultury oraz osób pragnących szybko i w łatwy sposób odnaleźć ich lokalizacje (adres wraz z mapką), poznać historię oraz przejrzeć, dołączoną galerię zdjęć. Razem z Wami i dla Was, chcemy stworzyć miejsce które na stałe wpisze się w świadomość odbiorców Kultury w naszym kraju.

Wszyscy którzy zarejestrują się i będą prezentować swoją działalność na Kulturalnej Mapie Polski, mają możliwość uzyskania korzystnych rabatów podczas negocjowania  kosztów publikacji reklam lub artykułów promocyjnych na portalu be-art.pl !

Zapraszamy do współtworzenia Kulturalnej Mapy Polski i do dołączenia do grupy PARTNERÓW  be-art.pl Portalu z Kulturą !

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ?

Przejdź do wcześniejszych artykułów dotyczących KMP np:   http://www.be-art.pl/od-redakcji/kulturalna-mapa-polski-portalu-z-kultura/

Jak dokonać rejestracji i dołączyć do Kulturalnej Mapy Polski ?

To proste !   Aby dokonać rejestracji i wstawić wizytówkę na KMP wystarczy kliknąć na link   http://www.be-art.pl/kulturalna-mapa-polski/    i wypełniając odpowiednie pola, założyć własne konto, 🙂

 

Zespół redakcyjny portalu be-art.pl
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account