Portal z Kulturą to nowy serwis informacyjno-kulturalny, który pojawił się w sieci w styczniu 2017 roku.

Przez dwa pierwsze miesiące działalności, udało się nam, bez nakładów na reklamę, osiągnąć blisko dziesięć tysięcy odsłon. Co wyróżnia nasz serwis,  spośród wielu innych portali, prezentujących tematy związane z kulturą i sztuką ? Innowacyjnością naszego serwisu jest połączenie klasycznego portalu informacyjnego ze Sklepem – pełniącym funkcje galerii i platformy sprzedażowej.

Kto  może sprzedawać swoje prace w naszym Sklepie ? 

Każdy, kto zarejestruje się, a następnie wypełni Panel Sprzedawcy, może wystawiać swoje produkty na sprzedaż. Rejestracja na be-art.pl Portalu z Kulturą jest DARMOWA ! Posiadając swój profil na Portalu z Kulturą można sprzedawać swoje działa w sposób bezpośredni – poprzez określenie ceny sprzedaży, lub poprzez wystawienie produktu na AUKCJE.  Sprzedawca samodzielnie ustala warunki sprzedaży, oraz dostawy prac do klienta. Od wystawiającego zależy również forma i szczegóły sprzedaży aukcyjnej. Portal z Kulturą, nie narzuca żadnych ograniczeń artystom i galeriom ani osobom sprzedającym dzieła będące w ich posiadaniu, o ile działania tych podmiotów, nie są sprzeczne z warunkami Regulaminu.

Zapraszamy do sprzedaży i do zakupu dzieł na Portalu z Kulturą!

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Platformy Artystycznej Be Art – proszeni są o uaktualnienie swoich profili oraz dzieł wystawionych na sprzedaż ! Publikowane są jedynie prace posiadające CENĘ sprzedaży. Wszystkie prace nie posiadające ceny, mają zamieniony swój status na tzw. szablon. W momencie dodania Ceny należy zamienić status pracy, na opublikowany. Artyści którzy posiadają już swoje profile w serwisie Portalu z Kulturą, do dnia 20 kwietnia 2017 roku muszą dostosować opis wystawionych do sprzedaży prac.

W przypadku nie dostosowania się do wymogów regulaminu, nie aktywne profile oraz prace z niekompletnie wypełnionym opisem i brakiem ceny sprzedaży – zostaną usunięte.

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account