FUZJA

Walne zgromadzenie zarządu, zatwierdziło fuzję, dwóch  odrębnych platform, działających dotychczas pod wspólną marką BE ART.

W styczniu 2017 pojawi się w sieci nowy portal informacyjny dotyczący designu, sztuki, współczesnego wzornictwa i architektury be-art.pl Portal z Kulturą.

W związku z rozwojem i ekspansją rynku, postanowiliśmy połączyć dotychczasowy BE-ART exclusive z Be Art platformą artystyczno-wystawienniczą, tworząc jeden portal o ugruntowanej pozycji oraz znanej i rozpoznawalnej na polskim rynku marce BE ART.

 

Nasz nowy portal będzie miejscem skupiającym ludzi sztuki, designu i szeroko rozumniej kultury. Wśród redaktorów którzy zgodzili się współpracować z naszym portalem, znajdują się specjaliści różnych dziedzin. Z artykułów umieszczanych na naszym nowym portalu dowiecie się zarówno o historii designu, filmu, sztuki czy architektury. Znajdziecie tam także aktualne wydarzenia z życia kulturalnego w kraju i na świecie.Podzielimy się z Wami informacją o osiągnięciach naszych Polskich designerów, architektów czy biur projektowych. Będziemy informować Was o wzrastającej pozycji naszych rodzimych artystów na europejskim i światowym rynku sztuki. Pojawią się u nas wywiady z najbardziej rokującymi artystami i projektantami, którzy zdołali osiągnąć już znaczące sukcesy w kraju i na świecie.  Dla artystów i twórców udostępnimy miejsce do prezentacji, reklamy i sprzedaży prac.

 

Z radością informujemy iż do grona redakcyjnego naszego nowego portalu dołączyła

dr Krystyna Łuczak-Surówka.

Wykładowca warszawskiej ASP. Znakomity pedagog, uwielbiana przez studentów oraz współpracowników. Szanowany w Polsce i na świecie, historyk i krytyk designu. Specjalistka od polskiego wzornictwa. Ma na swoim koncie kilkaset wystąpień podczas których przenosiła słuchaczy w świat designu i wzornictwa. Kobieta o wielu pasjach, niezwykłej charyzmie i wiedzy. Prywatnie delikatna i wrażliwa, pełna empatii, wielka miłośniczka zwierząt i motoryzacji.

 

Krystyna luczak surowka be art 2  Krystyna luczak surowka be art 5

 

WITAMY W NASZYM ZESPOLE !

 Zespół redakcyjny

be-art.pl

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account