Amonaria2

BE-ARTexclusive obejmuje patronatem medialnym wiele projektów artystycznych. Jednym z takich zbliżających się wydarzeń kulturalnych jest AMONARII & M`Ndavi. Zapraszamy wszystkich na wernisaż i koncert polsko–nigeryjskiego duetu. W czwartek 22 września 2016 roku w warszawskiej kawiarni „Retrospekcja” przy ulicy Bednarskiej 28/30.

 


 

Amonaria czyli Magdalena Maciaszek jest wielokrotną organizatorką i uczestniczką wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jej celem jest zarówno tworzenie i propagowanie sztuki jak i zrzeszanie artystów różnych dziedzin, zabierając tym samym odbiorcę w niepowtarzalny i wielowymiarowy świat sztuki.

 

 

Amonaria2

 

 

Obrazy Amonarii wyróżniają się subtelnością, wprowadzają w świat który zdaje się być poetyckim odzwierciedleniem rzeczywistości, jakby były złudzeniem albo urywkiem snu. Malarka próbuje przekazać odbiorcy połączenie stanów emocjonalnych i uczuć jakie doświadcza, łącząc bodźce dostarczane przez duszę, umysł i ciało w jeden niepowtarzalny obraz. W 2012 roku powstał pierwszy obraz z flagowego cyklu artystki „Naked”.  

 

 

Amonaria wernisaz1

 

Zbliżające się wydarzenie, to przedsięwzięcie kulturalne polegające na zaprezentowaniu publiczności wielkoformatowego malarstwa aktów kobiecych i koncertu na żywo zespołu reprezentującego muzykę soulową, wykorzystującego elementy rytmów afrykańskich. Obrazy będzie można oglądać jeszcze przez 2 tygodnie od daty wernisażu, a zainteresowani będą mogli nabyć je wracając z nimi do domu choćby w dniu wernisażu. Poprzez różnorodność doznań, łechtanie zmysłów i percepcji, młodzi artyści reprezentujący dwie różne dziedziny mają jeden cel: zabrać odbiorcę w wielowymiarowy świat kolorów i tekstur, muzycznej poezji i silnych emocji. Widownia będzie miała możliwość nie tylko zetknąć się na żywo ze sztuką – 22 września będzie również możliwość spotkania jej twórców twarzą w twarz.

 

 

MNdavi3

 

 

W trakcie wernisażu polsko-nigeryjski duet M`Ndavi zaprezentuje jedną z najlepszych mieszanek muzyki europejskiej i afrykańskiej i przeniesie publiczność do magicznego świata Afryki Zachodniej.

 

 

Amonaria plakat MNdavi

Wydarzenie to będzie biletowane 15 zł od osoby i odbędzie się w warszawskiej kawiarni „Retrospekcja” przy ulicy Bednarskiej 28/30.

 

 

 

BE-ART exclusive – zaprasza !

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account