To było coroczne krakowskie ONE MAN SHOW w słusznej sprawie. Z polotem, od serca i w służbie idei – właśnie tak Dawid Łasut poprowadził 9 już edycję Balu Dyplomacji Wschodniej, jaki odbył się w Hotelu City SM&Leśne Spa w minioną sobotę.

 

 

– Każdy z nas może zostać dyplomatą i wyważonym przedstawicielem swojego środowiska, miasta lub kraju. Bal Dyplomacji Wschodniej to coroczne święto, które z założenia ma łączyć, nie dzielić. Staram się przekazać zebranym Gościom swój wyważony punkt widzenia na temat Wschodu, zarażać energią i pasją do działania oraz skupiać wokół siebie ciekawych ludzi. Do minimum ograniczamy politykowanie. I od lat się to udaje, z czego jestem bardzo dumny – mówi pomysłodawca oraz organizator balu.

Bal ma na celu podkreślenie i krzewienie współpracy między Polską, a np. Rosją czy Ukrainą. Wydarzenie było świetną okazją do wymiany doświadczeń na temat relacji międzynarodowych. Nie zabrakło gości specjalnych, a wśród nich muzykalnej rodziny Pavla Samokhina, wokalistek Natalii Opyrchał oraz Anastazji Lozan, która na bal przyjechała specjalnie z Ukrainy. Zabawę taneczną poprowadził Dj Bojack. Na stołach królowały słowiańskie przysmaki, francuskie sery, dietetyczne przekąski oraz wyborne wino. Kulinarnym gwoździem programu był pokaźnej wielkości tort inspirowany Bajkałem. Wśród Gości wieczoru nie zabrakło Polaków, Ukraińców, Rosjan, Cypryjczyków, a nawet Łajki Jakuckiej.

 

Podczas wieczoru odbyła się licytacja charytatywna na rzecz „Możesz na mnie liczyć” (www.pomoz.pl) propagującej empatię, szacunek i wzajemne zrozumienie. Zebrana kwota 5.225zł zostanie w całości przeznaczona na cele statutowe fundacji. Na wyjątkową uwagę zasłużył obraz krakowskiej artystki Joanny Krzepiny inspirowany Bajkałem.

Ogromne podziękowania dla Kancelarii Finansowo- Ubezpieczeniowej Alina Roszczyńska, Magia Day Spa, 3 G Dentist, salonu Pierre Cardin CH Czyżyny, restauracji Vistula Port, salonu Podróże życia Wakacyjny Świat, cukierni Łysa Góra, winiarni Klimaty Południa, kosmetyków Kumazu, cateringu dietetycznego Optimal Fit oraz biżuterii Lacrime D’oro.

Kolejny bal już za rok!

fot. Jakub Kurek JKR MEDIA

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account