To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz… ich książka -„Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”

10 października, w ciepły, jesienny wieczór, blisko 60 osób przybyło do Szklanych Tarasów w Rzeszowie, by spotkać się z autorami książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” autorstwa Joanny i Pawła Preisnerów.

 

 

– To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tym tematem,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji których autorami były m.in. od Katarzyna Dowbor, Lidia Bąk, Marika Krajniewska i ceniona blogerka Julia Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

„Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”, choć jest nowością czytelniczą, cieszy się rosnącym powodzeniem wśród odbiorców – nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej!

Nic dziwnego zatem, że tak wyjątkowa książka została oficjalnie zaprezentowana publiczności na niezwykłym, ekskluzywnym wieczorze autorskim. Na przybyłych do gości czekało mnóstwo atrakcji: inspirujące spotkanie z autorami, wyborny poczęstunek, z przepysznym tortem na czele, spotkanie zaś uświetnił młody wokalista Patryk Mateja.

 

 

Każdy autor marzy o takiej promocji! Jak ten wieczór wspomina Joanna Preisner, autorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”

– To były niezwykłe chwile…. 10 października był dla nas wyjątkowym dniem. Na premierę książki ” Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” przybyło grono osób, z którymi na co dzień mamy możliwość pracować i wspierać się wzajemnie. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy. To dzięki nim środowy wieczór zapadnie na długo w naszej pamięci.  Gratulacje jakie otrzymaliśmy z ich strony potwierdziły, że czas spędzony na pisaniu książki był potrzebny i dał konsekwentnie niewyobrażalną moc satysfakcji. Dla takich chwil warto żyć ! – mówi Joanna Preisner, współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” – poradnika innego niż wszystkie!

Książka w sprzedaży w najlepszych księgarniach oraz na stronie www.zostandeweloperem.pl

Joanna Bielas I.D.MEDIA
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account