Giełda Eventów wraz z Partnerem Strategicznym Volvo Scandinavia Auto w Lublinie serdecznie zapraszają Panie w sobotę 7 września  o godz. 18:00 na kolejną odsłonę wyjątkowego wydarzenia biznesowo-motoryzacyjnego w Lublinie!

 

Przed nami  2 edycja Kobiecego Meetingu pod hasłem #BądźSobą. Organizatorzy zaplanowali na ten dzień wiele atrakcji. Z okazji 2 edycji spotkaniu towarzyszyć nam będzie 2 Gości Specjalnych: Łukasz Konopka i Kazimierz Mazur- znani i lubiani aktorzy filmowi oraz teatralni. Łukasz Konopka– znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról w takich produkcjach, jak: ”Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Oko za oko” i „Przyjaciółki”. Dzień po Meetingu będziemy mogli go oglądać w nowej roli w nowym sezonie serialu „39 i pół”.

Kazimierz Mazur- znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, zwycięzca 11 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Znany przede wszystkim z roli w ”Na Wspólnej”. Występuje także na deskach Teatru Kamienica i Teatru Capitol.

Na Panie czeka mnóstwo atrakcji, wymiany doświadczeń i inspiracji. W tle wydarzenia obejrzymy najnowsze modele marki Volvo, prezentacje, pokaz mody oraz atrakcje niespodzianki! W tle muzyka, światła i degustacje.

Poznamy też trendy w modzie, stylizacji nowoczesnej kobiety oraz success story wyjątkowych Pań.

Zobaczą Panie także pokaz oklejania samochodu i przepiękny helikopter firmy Horizon Air Services przed salonem!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Meetingu: http://www.kobiecymeeeting.pl/

 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account