Anna Hamela wieczor francuski

BE-ARTexclusive obejmuje patronatem medialnym nie tylko wernisaże i wystawy ale także koncerty muzyczne. Dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Was na niezwykły koncert francuski w wykonaniu Anny Hameli. W sobotni wieczór zapraszamy Was nad Wisłę ! Spotkajmy się 3 września 2016 roku w Monta Beach Volley Club aby wysłuchać wyjątkowego głosu – słowika znad Wisły.

 


Anna jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem..!

 

Partnerem spotkania jest Piwnica Wybornych Win, która zadbała o odpowiednie menu francuskich win i welcome drink dla gości wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

 

Anna Hamela wieczor francuski

 

 

Koncert rozpocznie się 3 września w Monta Beach Volley Club o godzinie 20.30.

 

Więcej informacji na stronie:https://www.facebook.com/events/170635286699936/

Rezerwacja stolików możliwa pod adresem: eventy@montaclub.com.pl

 

 

 

BE-ART exclusive – zaprasza !

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account