Zapraszamy na wyjątkowy koncert ATOM HEART, który odbędzie się już za niespełna miesiąc. 6 Października 2017r. będzie miał miejsce szczególny występ, ponieważ w całości zostanie zarejestrowany przez profesjonalną ekipę filmową. Efektem tej pracy będzie cyfrowy zapis całego koncertu ! Przybywajcie więc tłumnie, aby wspierać zespół pod sceną i stać się częścią bardzo ważnej przygody i projektu który zostanie zarejestrowany wraz z Waszym udziałem.

Atom Heart to przede wszystkim mieszanka klasycznego hard rocka oraz bluesa, jednak tym razem na scenie pojawi się także gitara akustyczna, co będzie absolutną nowością dla zespołu.

Impreza jest tym bardziej wyjątkowa, że zostanie wypożyczony profesjonalny sprzęt z warszawskiego Studia Stare Graty, co da potężne, rockowe brzmienie.

 

Klub Miejsce Chwila, to klimatyczna przestrzeń o przyciągającym wystroju, dużej powierzchni i co najistotniejsze – z profesjonalnym nagłośnieniowcem, którego efekty pracy z pewnością wbiją Was w ziemię.

 

 Atom Heart

 

Zespół Atom Heart, powstał w marcu 2015 roku, kiedy czworo muzyków postanowiło stworzyć klasyczny, rockowy kwartet w celu łączenia swoich Bluesowo – Hard Rockowych inspiracji. Już dwa miesiące później Atom Heart weszło do studia w celu nagrania trzech autorskich utworów. Demo ‚Live in Studio’ umożliwiło zespołowi rozpoczęcie intensywnego koncertowania po całej Polsce. Szczególnie pracowitym okresem dla Atom Heart była jesień 2015, kiedy zespół grał niespełna co tydzień, udzielił pierwszego radiowego wywiadu połączonego z akustycznym występem na żywo, wtedy też Atom Heart otrzymywało wiele pozytywnych recenzji. W tym okresie, Atom Heart jednocześnie pracowało nad nowymi kompozycjami, które zostały zarejestrowane w formie EP-ki w studiu Mandragora w Warszawie. Debiutancki album ‚Into the Light’ wciąż otrzymuje pozytywne recenzje, umożliwił również muzykom zagrać trzy niezapomniane koncerty w Berlinie. Jeden z nich był wyjątkowym wieczorem, gdyż Atom Heart stanęło na jednej scenie z fińskim Los Bastardos Finlandeses, czyli z zespołem, który supportował takie legendy jak Deep Purple, Scorpions, Metallica, Motorhead czy Aerosmith.
Atom Heart otrzymał pozytywne recenzję od magazynów: Sleaze Roxx – Kanada; Metal Universe – Kanada; Fireworks Magazine – Londyn; Hard Rock Haven – USA;
Następnym sukcesem zespołu, było zajęcie pierwszego miejsca w konkursie umożliwiającym zagranie na scenie Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, czyli na jednej z największych w Polsce imprez studenckich, która każdego roku przyciąga około 16 tysięcy fanów muzyki. Rok 2017 od samego początku obfituje w wiele pozytywnych zdarzeń i kolejnych sukcesów zespołu. Zespół miał okazję w legendarnym studio koncertowym im. W. Lutosławskiego. Wielką przyjemnością dla zespołu były także wspólne koncerty z Patrycją Markowską, Różami Europy oraz z zespołem Rust. Obecnie Atom Heart pracuje nad nowym materiałem, który przywracał będzie magicznego ducha lat 60-tych oraz 70-tych.

Atom Heart został wybrany spośród 900 kapel z całego świata do eliminacji na Sweden Rock Festival 2017!

 

Zbliżający się koncert na który serdecznie zapraszamy, obfitować będzie także w niespodzianki! Gościem specjalnym imprezy jest Fleurdelis, czyli folkowe trio z łatwością tworzące magiczne nastroje za pomocą min. fletów renesansowych, liry korbowej, rabab kashgaru, irlandzkiego bouzouki, średniowiecznych dud oraz instrumentów perkusyjnych. Fleurdelis z pewnością wprowadzi Was w zaczarowany świat średniowiecza oraz renesansu. Zespół folkowy, założony w natchnieniu krakowskich kamienic. Pod koniec 2016 roku, Fleurdelis wydało debiutancki album, na którym znalazły się utwory, zarówno z czasów średniowiecza i renesansu, jak i własne kompozycje. Wszystko zagrane w duchu czasów minionych z rock&rollowym zacięciem. W swym założeniu zespół miał być krakowskim „streetbandem”, wpasowującym się w koloryt Renesansowego Miasta, dźwiękami fletu rozpraszając krakowską codzienność. Obecnie każdy sezon, to ponad trzydzieści koncertów, turniejów i festiwali średniowiecznych w całej Polsce. Przekonacie się sami jakie magiczne klimaty tworzą.

 

 

ZAPRASZAMY !

06 października 2017 start godzina: 19.00

MIEJSCE CHWILA

ul. Ogrodowa 31/35 , 00-893 Warszawa

BILETY 10 zł / w dniu koncertu 15 zł

szczegóły na FB  link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/964159320391142/?ref=br_rs

Koncert objęty został patronatem medialnym Portalu z Kulturą.

 

 

Oficjalna strona: www.atomheart-official.com
Facebook: www.facebook.com/atomheartofficial
Email: atomheart.official@yahoo.com

 

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account