Po raz kolejny nasza galeria BE-ART exclusive, patronuje wyjątkowemu wydarzeniu artystycznemu. W najbliższą niedzielę 12 pażdziernika odbędzie się niezwykły KONCERT. Wszyscy melomani i miłośnicy muzyki powinni licznie przybyć na to wydarzenie ! Usłyszycie tam wyjątkowe głosy ….

 

Michał Sławecki web

Michał Sławecki

Michał Sławecki jest absolwentem wydziału wokalnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Artura Stefanowicza, u którego kontynuuje swoją naukę śpiewu. Michał Sławecki już podczas studiów zadebiutował jako książe Orlovsky w ” Zemście Nietoperza” J. Straussa w Operze na Zamku w Szczecinie oraz jako Neron w ” Koronacji Poppei” C. Monteverdiego w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie. W późniejszych latach swojej drogi zawodowej występował w m.in.: Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii w Szczecinie, Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Operze Śląskiej w Bytomiu, Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Operze Nova w Bydgoszczy, Operze na Zamku w Szczecinie, Teatrze di Manoel na Malcie. Koncertował także na Litwie, Łotwie, Malcie, Rzymie, Francji, Niemczech, Grecji, Austrii oraz Kazachstanie. W swoim repertuarze ma liczne dzieła od Muzyki Barokowej po Muzykę Współczesną. Na swoim koncie ma także liczne występy w wielu spektaklach operowych oraz teatralnych. Zrealizował tez wiele nagrań CD, radiowych oraz telewizyjnych.

 

 

 

Jakub Józef Orliński web

Jakub Józef Orliński

 

Jakub Józef Orliński ur. 8 grudnia 1990 roku w Warszawie. Od 2009 roku student Wydziału Wokalnego na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Po celującym zaliczeniu studiów licencjackich w klasie ad Anny Radziejewskiej, kontynuuje naukę u pedagoga na studiach magisterskich. Podczas studiów brał udział w wielu koncertach i spektaklach organizowanych przez Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie jak i przez Teatr Wielki-Operę Narodową. Brał udział w licznych konkursach. Od czerwca 2012 roku uczestnik Programu Kształcenia Młodych Talentów-AKADEMIA OPEROWA, który prowadzony jest przez Teatr Wielki-Operę Narodową. Zakwalikował się do ścisłych finałów konkursu Neue Stimmen (6-12 października 2013, Gutersloh, Niemcy). Otrzymał Nagrodę Specjalną na II Konkursie Wokalnym Muzyki Dawnej Canticum Gaudium w Poznaniu (14-17 listopada 2013). Śpiewa również w Męskim Zespole Gregorianum prowadzonym przez Berenikę Jozajtis. Wraz z zespołem uczestniczył w licznych koncertach, konkursach i festiwalach na terenie całej Polski jak i Europy. W listopadzie tego roku ukaże się ich druga płyta.

 

Kacper Szelążek

 Kacper Filip Szelążek

 

Kacper Filip Szelążek (fot. Ramona Rey) Inżynier po Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Obecnie kontratenor po studiach pierwszego stopnia w klasie Artura Stefanowicza na Wydziale Wokalno-Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Reprezentant Polskiego Radia na konkursie New Talent 2013 w Bratysławie.

 -//-

Gradus ad Parnassum, czyli stopień na Parnas, nieustanne dążenie do ideału sztuki. To właśnie dążenie do doskonałości i ciągłe poszukiwanie nowych ścieżek zgromadziło wokół siebie grupę młodych i utalentowanych muzyków, zafascynowanych wykonawstwem historycznym. Tak jak postulatem baroku było oddziaływanie na emocjonalność człowieka poprzez sztukę, tak celem zespołu jest poruszanie najgłębszych emocji ludzkich poprzez muzykę. Pokazywanie nowych możliwości interpretacyjnych i brzmieniowych, prowokowanie słuchacza, a przede wszystkim radość ze wspólnego grania – to właśnie zespół Gradus ad Parnassum.

gradus-ad-parnassum

Gradus ad Parnassum

Gradus ad Parnassum to zespół wokalno-instrumentalny muzyki dawnej, pod kierownictwem artystycznym Krzysztofa Garstki, który powstał w 2012 roku. Ma na swoim koncie wiele koncertów i projektów związanych z wykonawstwem historycznym. Stałym elementem działalności zespołu są cykliczne koncerty w ramach Festiwalu „Camera Pro Classica” w Sejnach, gdzie zespół rozpoczął swoją działalność. Występował m.in. w: sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Łazienkach Królewskich – Teatrze Stanisławowskim, Muzeum Ziemi – PAN, Auli Novej w Poznaniu,Filharmonii Narodowej, Filharmonii Podlaskiej. Zespół brał również udział w cyklu wydarzeń i koncertów XXIV Festiwalu Mozartowskiego w ramach Sceny Młodych – Mozart Off. Repertuar zespołu obejmuje zarówno muzykę świecką, jak i sakralną.

   

GOTOWY PLAKAT web

 

 


Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni iż galeria BE-ART exclusive, współuczestniczy w tym wydarzeniu jako Patron Medialny.

 

ZAPRASZAMY !

 Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account