Galeria BE-ART exclusive poza działalnością promocyjną artystów skupionych w jej gronie oraz sprzedażą ich prac, patronuje różnym wydarzeniom artystycznym oraz spotkaniom i wykładom prowadzonym przez niezwykłe osobowości. W ramach Mazovia Business Congress, odbędzie się 22 listopada, spotkanie pt.”Zaprogramuj swój biznes”. ….

 

Jeśli masz firmę – to najlepsza konferencja dla Ciebie!

Czy wiesz, że większość ludzi, którzy nie osiągają sukcesów robią najpierw rzeczy pilne a później ważne? Czy wiesz, że ludzie, którzy nie osiągają sukcesów nie mają wyznaczonych celów działania, żyją z dnia na dzień? Czy wiesz, że ludzie, którzy nie osiągają sukcesów nie korzystają z wiedzy ekspertów, myślą że sami wszystko wiedzą najlepiej?

Jeśli nie chcesz być kimś takim musisz koniecznie wziąć udział w naszej konferencji, my pokażemy Ci jak porażkę przekuć w sukces i jak osiągnąć zamierzony cel. My nauczymy Cię jak wydłużyć dobę tak byś miał czas dla siebie i swojej rodziny. Zebraliśmy dla Ciebie niewiarygodnie dobrych ekspertów i jednocześnie mówców, którzy w sposób szybki i prosty przekażą Ci swoja wiedzę i zmotywują Cię do działania tak byś od dziś dokładnie wiedział, co robić i nigdy więcej nie miał wielkich problemów w jakimkolwiek biznesie, w który się zaangażujesz.

mowcy web

W związku z tym, że nasze programy cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, a nam zależy na jak najwyższej obsłudze osób biorących udział w programie liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. Konferencja jest darmowa. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 listopada do godziny 22:00.  Link do rejestracji: http://mazoviabusinesscongress.pl/rejestracja/

Termin: 22 listopada 2014 w godzinach 9:30 – 17:30

Miejsce: The Venue ul. Bobrowiecka 1A

The Venue to połączenie klasycznej elegancji i nowoczesnego stylu. Wyjątkowa stylizacja budynku i jego wnętrza, w którym królują jasne marmury, kryształowe żyrandole oraz oryginalna sztukateria ścienna i sufitowa, nadają obiektowi wyjątkowy, elegancki charakter. Uniwersalna forma pomieszczeń zapewnia duże możliwości stylizacji i aranżacji. Dodatkowym atutem jest dogodne położenie obiektu w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 4,5 km od ścisłego centrum Warszawy. www.thevenue.pl Po kongresie zapraszamy na bankiet biznesowy do restauracji Bel8.

Restaurant & Lounge Bel 8 to wspaniała światowa kuchnia podkreślona aromatami Mediolanu. Tam można zjeść dania znane i lubiane w różnych zakątkach świata.Cyfra 8 jest uznawana za symbol doskonałości, obfitości, nieskończoności. „Ósmy cud świata” to rzecz budząca powszechny podziw, a w Chinach liczba 8 uchodzi za bardzo szczęśliwą. Po chińsku brzmi ona jak „bogactwo, rozkwit, wzrost”. www.bel8.pl

Program kongresu:

09:30 – 10:00    Rejestracja uczestników
10:00 – 10:05    Przywitanie gości
10:05 – 10:45     „Modelowanie Wilka z Wall Street w Polsce.” Czego możemy się uczyć od Amerykanów,  a czego nasza kultura nie przyjmie. Klaudia Pingot
10:45 – 11:15     „Warunki budowania oferty i sieci franczyzowej”  Andrzej Krawczyk
11:15 – 11:30     Przerwa kawowa
11:30 – 12:00     „Jak szybko i bez zbędnych kosztów pozyskać pracownika” Miłosz Ryniecki
12:00 – 12:40     „Jak zbudować idealny zespół sprzedażowy” Dariusz Stępień
12:40 – 13:00     Przerwa kawowa
13:00 – 13:30     „Zmiany formy prawnej w zakresie prowadzenia działalności”  Bartłomiej Bieleninnik
13:30 – 14:00     „Czy Twoja marka jest Twoja?” Piotr Seges
14:00 – 14:40     „Jak zwiększyć liczbę leadów sprzedażowych inaczej?” Grzegorz Turniak
14:40 – 15:30     Przerwa obiadowa
15:30 – 16:00     „Prelekcja niespodzianka”
16:00 – 16:40     „Finanse dla nie finansistów” Aldona Laczycka
16:40 – 17:00     Loteria
17:00 Rozdanie dyplomów uczestnictwa i zaproszenie na wieczorny bankiet

 

media web

 


Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni iż galeria BE-ART exclusive, współuczestniczy w tym wydarzeniu i znajduje się w gronie Patronów Medialnych.

 

ZAPRASZAMY !

  

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account