Paryż – miasto sztuki i miłości, od wieków jest inspiracją wielu artystów, stanowiąc główny temat ich dzieł. Dzisiaj, kiedy wydawać by się mogło iż Paryż, pokazano na wszystkie możliwe sposoby-wystawa Justyny Radzymińskiej, może zaskoczyć nie jednego z nas. Zobaczymy tam Paryż, w którym właśnie poprzez fotografie autorka pragnie nas rozkochać …!

 

Z przechadzek, niekoniecznie wydeptaną turystycznie ścieżką, autorka prac, ukazała piękno Paryża z innego punktu widzenia niż znane nam wszystkim, kadry sprzedawanych na ulicach pocztówek. Możesz się rozczarować, jeśli liczysz że zbliżająca się wystawa, to kolejny przegląd zabytków.

To co czeka na odwiedzających wystawę „Mon Chéri Paris” , to dwie serie zdjęć, po 14 ujęć każda. Każda z nich inna, wykonana odmienną techniką ale zawsze przedstawiająca dzisiejsze sceny paryskiej ulicy. Czarno-biała reporterska seria, to energiczna odsłona Paryża przedstawiona na formacie 40×60 cm. Druga seria, to podświetlone fotografie zaprezentowane w postaci kwadratowych kinkietów, które swoją dość miniaturową formą tworzą pełen dawnego klimatu, cykl paryskiej architektury.

     mon cheri Paris x4 

  


Justyna Radzymińska – absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie; laureatka nagród m. in. Grand Prix w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2009 r. oraz 1-go miejsca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2010 r. i w 2012 r. ; instruktorka fotografii w klasycznej ciemni fotograficznej w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie w latach 2010-2012 r. ; założycielka i właścicielka atelier fotograficznego  w Warszawie; autorka sześciu wystaw indywidualnych. 

Plakat wystawa web

BE-ART exclusive patron medialny wydarzenia, serdecznie zaprasza na WERNISAŻ wystawy

„Mon Chéri Paris”

który odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 19.30.

Wystawę oglądać można od 19.10.2015 do 22.11.2015 r. w  Le Bistro Rozbrat

Warszawa ul. Rozbrat 44a

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zakupu prac.

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account