Najlepsze historie z kotami w roli głównej? Te prawdziwe! – w wydaniu Dawida Ratajczaka, autora bestsellerowej serii o mruczących czworonogach!

 

Jak wytresować kota? Każdy, kto próbował to uczynić, stosując „Techniki zaawansowane” albo zgłębiając tajniki „Wiedzy tajemnej”, wie, że zwyczajnie NIE DA SIĘ! Czas zapamiętać to więc raz na zawsze i pogodzić się ze stwierdzeniem – NIC, CO KOCIE, NIE JEST MI OBCE!

Zdaniem Autora: – Dotąd nie ma żadnych terapeutycznych spotkań Anonimowych Kociarzy (nazywam się Zofia i mam kota od 3 lat”), trzeba więc sobie radzić w inny sposób. Niech ta książka będzie jednym z takich sposobów. 

W związku z powyższym – nowa, czwarta już część bestsellerowej serii Jak Wytresować Kota, w odróżnieniu od poprzednich, nie jest poradnikiem dla miłośników tych futrzastych stworzeń, ale zbiorem humorystycznych (i autentycznych!) historii o kotach oraz ich właścicielach! Obowiązkowa lektura, ujęta w oryginalny styl i błyskotliwy dowcip, dla wszystkich, którzy nie boją się kociego świata!  

Książkę polecają: Kocie Tajemnice, Kocia Kawiarnia Kociarnia, Kocie Sprawy, Imperium Kobiet, be-art.pl.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account