Sztuka od wieków ma wielki wpływ na nasze życie. Obcowanie ze sztuką kieruje nasze myśli na inny tor, ukazując piękniejszy, lepszy świat. Sztuka jako panaceum na fizyczne dolegliwości, stała się ideą powstania kolejnej wystawy Izy Jaśniewskiej pt. „PTAKI” – patronat medialny BE-ART exclusive.

 

 

 

wernisaż ptaki

 

Wystawa „Ptaki” Izy Jaśniewskiej jest realizacją projektu , którego celem jest wyjście ze sztuką poza ramy galerii. Miejscem ekspozycji jest ośrodek zdrowia. Wystawa ma w założeniu charakter stałej obecności pośród pacjentów oczekujących w kolejce do lekarza. Celem artystki jest zainteresowanie i ukierunkowanie myśli pacjenta na odbiór wrażeń estetycznych, zachęcenie do wzajemnej wymiany myśli na temat oglądanych prac i tym samym zmniejszenie napięcia i zmęczenia jakie towarzyszy każdemu pacjentowi czekającemu na swoją wizytę do lekarza. Odbiorcami są zarówno dzieci, młodzież, dorośli i starsi. Dlatego też tematem są ptaki wykonane w technice własnej na papierze. Ich różnorodność oraz zmieniająca się forma plastyczna stanowią dobrą formę zainteresowania sztuką współczesną. Wystawę można oglądać od grudnia 2015 roku w Ośrodku Zdrowia Mazur-Med w Mrągowie.

sikora lazurowa

ptaki w służbie zdrowia mragowo 4

ptaki w służbie zdrowia mragowo 6 ptaki w służbie zdrowia mragowo 5

ptaki w służbie zdrowia mragowo 3

zurawie

SZTUKA SPRAWIA ŻE NASZE ŻYCIE JEST PIĘKNIEJSZE !

BE-ART exclusive

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account