Czy ciągle przygotowujesz się do czegoś? Do diety, do pójścia na pocztę, do pójścia do sklepu? Czy przygotowujesz się do tego aby żyć?

Czy myślisz, że życie to domek w górach z widokiem na potok? Gdzie sąsiedzi codziennie kłaniają Ci się i wszyscy czują się wspaniale, bezpiecznie, nie ma zmartwień i stresu?

Życie warte przeżywania jest tu i teraz. To walka z codziennymi wyzwaniami i zadaniami. Walka testująca naszą siłę, mądrość i wytrwałość.

To jest życie, Twoje, moje, nasze. Prawdziwe życie, to walka z burzami, to upadanie na kolana, podnoszenie się, upadanie i podnoszenie. Wykorzystywanie naszych umiejętności, odwagi, siły, zaangażowania i determinacji. Wspinamy się omijając kłody rzucane nam pod nogi. Wspinamy się osłaniając uszy, aby nie słyszeć tego co mówią Ci, którzy nam dobrze nie życzą. Wspinaczka w płaczu, czasem nawet bólu. Wspinaczka, która ostatecznie doprowadza nas na szczyt. Zasłużony szczyt.

Nic nie jest łatwe, prawdziwe życie nie jest łatwe i proste. Wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe. Wszystko czego pragniesz znajduje się poza komfortem Twojego codziennego dnia. Poza przyzwyczajeniem i rutyną. Tam jest Twoje życie i Ty o tym wiesz.

Wiesz, że możesz więcej. Czujesz, że życie którym żyjesz to jeszcze nie szczyt Twoich marzeń i pragnień?

Tam głęboko w środku wiesz, czy życie którym żyjesz jest Twoim wymarzonym życiem. Jest?

Te ciągłe od jutra, od poniedziałku, od następnego tygodnia, w przyszłym miesiącu, w przyszłym roku. A czas ucieka. Życie płynie. Jutra może nie być, tak jak może nie być następnego tygodnia czy miesiąca. Spełniłeś już marzenie o pięknej sylwetce? Spełniłeś już marzenie o domu w górach? Jesteś rodzicem? Spełniłeś marzenie o zabezpieczeniu finansowym swoich dzieci? Jutra może nie być, a razem z nim przestaną istnieć Twoje marzenia. Nie jesteś inny od ludzi, którzy to zrobili. Wszyscy jesteśmy tacy sami i możemy wiele. Jeżeli szukasz zmian, jeżeli szukasz pracy, która nie tylko da Ci wystarczająco dużo pieniędzy, aby wizja od pierwszego do pierwszego stała się wspomnieniem. Jeżeli szukasz pozytywnej inspiracji . Zapraszamy do nas.

 

Co możesz zrobić już dzisiaj, aby posunąć się naprzód na swojej drodze? 

Nawet najdrobniejsze działanie, przybliży Cię do celu. Masz marzenia, ale boisz się zrobić krok naprzód? Trzeba być głupcem aby się nie bać. Jednak najważniejsze jest to, że próbujesz zmienić siebie i swoją rzeczywistość.  Szukasz pomysłu na siebie? Szukasz spokoju i niezależności? Zapraszamy do nas na spotkaniu otwartym dowiesz się w jaki sposób pracujemy opowiemy o wsparciu, możliwościach finansowych, szkoleniach i pomocy jaką otrzymasz. Dzielimy się wiedzą, każda z nas jest inna, ale wszystkie pragniemy tego samego: pomagać innym rozwijać się i budować życie bez strachu.

 

Czy można zarabiać bez wychodzenia z domu? 
Czy jest to możliwe?

Chcesz poznać sekret ludzi pracujących z domu? Co robią, jak pracują i jakie wynagrodzenie otrzymują za swoją pracę?

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek  26.07.2018 w Warszawie, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce dla siebie, to zapraszamy do kontaktu.

Ilość miejsc ograniczona, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia można kierować na adres:

Biuro patrona medialnego tego wydarzenia –  redakcja@be-art.pl

Organizator – Kierunek Forever :  profil na FB

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account