Każdy z nas, zna gorączkę przedświątecznych zakupów. W sklepach tłumy klientów, długie kolejki i brak miejsc na parkingu, dlatego coraz częściej dokonujemy zakupów przez internet. Tendencja ta, rozszerzyła się także na zakup szeroko rozumianej sztuki. Na wirtualnym rynku, pojawiło się coraz więcej internetowych galerii, platform artystycznych i domów aukcyjnych. Umożliwiają one kupującemu dokonanie zakupów w sposób wygodny, spokojny i przemyślany.

Jednym z takich miejsc jest platforma artystyczno-wystawiennicza Be Art współpracująca z galerią BE-ART exclusive. Za ich pośrednictwem klient może dokonać przemyślanego zakupu który na pewno będzie wyjątkowym prezentem dla obdarowanego, stanowiąc jednocześnie doskonałą lokatę kapitału.

Na platformie Be Art, można dokonać zakupu bezpośrednio od artysty lub też w trakcie przeprowadzanych tam aukcji. W ramach Otwartych Aukcji Sztuki na platformie Be Art odbywa się właśnie „Aukcja Grudzień 2015”. Jest to doskonały moment na zakup idealnego prezentu świątecznego. Przedmiotem licytacji będą obrazy, fotografia artystyczna, ceramika dekoracyjna i rzeźba. Zainteresowani będą mogli licytować wybrane produkty przez cztery dni. Naszym celem jest udostępnienie szerokiej gamy dzieł z różnych kategorii i umożliwienie ich zakupu kolekcjonerowi, miłośnikowi sztuki czy też inwestorowi poszukującemu doskonałej lokaty kapitału. Na „Aukcję Grudzień 2015” zgłoszono 183 prace, artystów z Polski, Szwecji, Grecji, Meksyku i Haiti! Na aukcję zgłoszono prace wielu znakomitych artystów. Zainteresowani mogą wylicytować prace takich artystów jak: Sylwia Lenart-Kalinowska, Waldek Borowski, Wacław Gibaszek, Raul Gope, Krystyna Kowalska Petalidou, Dora Krincy, Lorca Ignacio, Jean Ricado, Gary Richard, Beata Witkowska Krause, Jean Exavier, Anna Grygowska, Agata Mikulska-Sienkiewicz, Krzysztof Krawiec, Mariola Żylińska-Jestadt i wielu innych. Po przeprowadzonej selekcji do licytacji przyjęto 159 prac!  Każdy, może znaleźć wśród tych prac, coś, co odzwierciedla jego upodobania i wpisuje się w indywidualną estetykę.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w trwającej aukcji!

LICYTACJA

trwać będzie od 10 grudnia 2015r. (czwartek godz. 8.00) do 13 grudnia 2015r. (niedziela godz. 23.50) na stronie platformy Be Art.

Jeśli chcesz zobaczyć prace lub wziąć udział w licytacji kliknij na poniższy link:

KUP SZTUKĘ NA ŚWIĘTA!

 

Zapraszam do zakupów !

Lidia Bąk/właścicielka:

Be Art & BE-ART exclusive

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account