Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing

14-15.04.2018

 

Przed dwa dni Warsztatów Fashion Project uczestnicy będą szlifować swoje umiejętności kreatywnego pisania. Zapraszamy do udziału w X. edycji Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing, które odbędą się  w Domu Literatury w Warszawie.

 

 

Dynamiczne i bardzo kreatywne Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing pozwalają odkryć tajniki dziennikarstwa mody i twórczego pisania jednocześnie wyposażając w umiejętności dziennikarskie potrzebne aby stać się wszechstronnym i kreatywnym dziennikarzem mody.

 

W dzisiejszych czasach jest wielu miłośników mody i sztuk pięknych, którzy pragną zbudować swoją karierę  poprzez pisanie. Nie jest barierą, jeśli nie jesteś jeszcze mistrzem pióra, ponieważ podczas Warsztatów Fashion Project każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować szóstce prowadzącym swoje warsztatowe prace by usłyszeć uczciwy komentarz i całą prawdę zawodzie dziennikarza mody, zaletach i trudnościach. Nagrodą dla najlepszych jest wyróżnienie w postaci stażu w redakcji mody i zaproszenie do współpracy  z FashionTV Magazine.

 

Podczas warsztatów uczestnicy zmierzą się z takimi tematami jak: pisanie tekstów na potrzeby prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, opis kolekcji, lookbook, krytyka, reportaż modowy, notka prasowa, zapowiedź i relacja, recenzja filmu modowego, budowa działu mody w magazynach, storytelling, oryginalność tekstu, cyrkulacja trendów, pisanie kreatywne na potrzeby agencji reklamowych oraz twórcze pisanie czyli kreatywne podejście do tekstu.  Podczas Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing możesz ulepszyć swoje umiejętności pisania spotykając się i pracując z najlepszymi dziennikarzami mody i kreatywnymi w branży.

 

 

Warsztaty podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne poprowadzą zawodowi dziennikarze,  redaktorzy mody i pisarze. Zajęcia odbędą się w historycznym Domu Literatury na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Fashion Project organizuje cyklicznie od dziewięciu lat warsztaty branżowe dla osób pragnących rozwijać swoje kreatywne pasje. Liczba miejsc w grupie limitowana ze względu na komfort pracy uczestników. Więcej informacji znajduje się na www.fashionprojectacademy.pl

Zapisy oraz program i prowadzący: info@fashionproject.pl

 

 

Źródło:  Ewa Krajewska www.fashionproject.pl
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account