Chcesz pracować w branży mody? Startuje letnia edycja Warsztatów Stylizacji Fashion Project!

Jeśli marzysz o pracy stylisty i kochasz modę, nie możesz pominąć tego wydarzenia. Już 16-17 czerwca w Warszawie odbędą się po raz dwunasty Warsztaty Stylizacji Fashion Project, a na nich masa przydatnej teorii oraz ćwiczeń praktycznych.

W ramach warsztatów uczestnicy będą uczyć się oraz przygotowywać własną stylizację do sesji magazynu modowego oraz na potrzeby telewizji, witryn domów mody i pokazów. Spotkają się z ekspertami analizy trendów, zawodowymi projektantami i stylistami. To wszystko by przygotować się do pracy w magazynach modowych, przy tworzeniu stylizacji na potrzeby produkcji telewizyjnych, jak również dla marek odzieżowych.

Uczestnicy poznają rolę fryzury i makijażu w stylizacji, a także zobaczą przegląd światowych stylistów. Oprócz tego będą oczywiście ćwiczenia praktyczne, czyli profesjonalna sesja mody oraz praca z modelką i fotografem na cel przygotowania stylizacji. Każdy uczestnik zbuduje własne portfolio, które przyda mu się w przyszłej pracy. Zdjęcia podczas sesji mody wykona fotografka Justyna Woźniak , laureatka w konkursie Viva World Press Photo w kategorii Beauty w dwutygodniku VIVA. Na swoim koncie posiada wiele produkcji fotograficznych i telewizyjnych, pracowała między innymi na potrzeby programu „Klinika Urody” na kanale TVN Style, „Ostre Cięcie” i inne.

Uczestnicy będą pracować z działem mody z platformy PAKAMERA.PL zrzeszającej prawie 3 tyś projektantów oraz blisko milion wystawionych przedmiotów z działu moda, biżuteria oraz design. Pakamera.pl zalicza się do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Specjalnie na potrzeby warsztatów zostaną wyselekcjonowane najlepsze marki oraz nazwiska znanych projektantów z takich działów jak moda i biżuteria, które znajdziecie w serwisie Pakamera.pl. Za mentorów posłużą też cenieni styliści i projektanci, którzy podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem zdobytym nie tylko w kraju ale też za granicą.

 

 

Warsztaty stylizacji skierowane są do przyszłych stylistów mody pragnących pracować w magazynach modowych, przy produkcjach telewizyjnych, reklamach, czy jako visual merchandiser dla domów mody. W programie znajdują się wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesja fotograficzne, budowanie moodboardów, analizy trendów. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, make-up artists, mając do dyspozycji najnowsze kolekcje projektantów mody współpracujących z Pakamera.pl. O makijaż zadba Katarzyna Woźniak – wizażystka, charakteryzatorka, doświadczenie zdobyła u najlepszych makijażystów w Pl i zagranica w tym u samego Mario Dadivanovic makijażysty gwiazd takich, jak Kim Kardashian, Ariana Grande, Jennifer Lopez. Na warsztatach będziecie mogli skorzystać z jej szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w pracy na planach zdjęciowych, pokazach mody. Pracowała przy produkcjach telewizyjnych, jak Klinika Urody na kanale TVN Style, Ostre Cięcie na kanale TTV.

Uczestnicy warsztatów będą pracować przez dwa dni pod okiem specjalistów mających bardzo duże doświadczenie na rynku mody w Polsce i za granicą. Warsztaty poprowadzą eksperci od analizy trendów, styliści, projektanci. Jedna osoba zostanie zaproszona do współpracy i otrzyma staż w Pakamera.pl & Example.pl.

Program:
– Przygotowanie własnej stylizacji do sesji magazynu modowego
– Stylizacja na potrzeby telewizji (reklama tv, kampania)
– Stylizacja witryny domu mody
– Stylizacje do pokazów mody
– Analizy trendów
– Akcesoria w stylizacji
– Przegląd światowych stylistów
– Hair & Make-up w stylizacji
– Praca z modelką: przygotowanie stylizacji do sesji mody
– Praca z fotografem mody: przygotowanie sesji
– Budowanie portfolio
– Showroomy
– Wykłady gości specjalnych

W cenie zawarte są materiały, pomoce dydaktyczne, prasa branżowa, najnowsze kolekcje projektantów do stylizacji oraz akcesoria. Na zakończenie uczestnicy dostają dyplomy. Liczba osób ograniczona. Grupa ok. 15 – 20 osób. Warsztaty odbędą się w dniach 16-17 czerwca w godzinach 10.00-18.00 w kreatywnej przestrzeni BOBO COWORKING przy ulicy Prostej 70 w Warszawie. Zapisy na info@fashionproject.pl  WWW.FASHIONPROJECTACADEMY.PL

 

Źródło: Ewa Krajewska www.fashionproject.pl

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account