TALARIA RESORT & SPA to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy Wellness & SPA, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach. W weekendy wypoczywają wyłącznie Panie!

 

 

Talaria  Resort & Spa  położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Oferujemy swoim Gościom zakwaterowanie w 34 komfortowych pokojach i apartamentach w Pałacu i Pawilonie Parkowym, dwie restauracje: Sophie & Susanne i kawiarnię Catherine, dostęp do strefy my SPA liczącej sobie 1000 m2 (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sala cardio, sauny: kamienna, infrared, parowa, domek ziołowy, hammam, ruska bania, dwanaście gabinetów zabiegowych), liczne ścieżki biegowe i spacerowe, chatę grillową oraz mini – zoo.

XIX-wieczny Pałac  w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, teraz otrzymał nowe życie.

W Talarii  można  poczuć  smak domowego soku z malin, ale również delektować się szampanem. Obiekt spełni potrzeby Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia od obowiązków, ale również poszukują  miejsca na nietuzinkowe spędzenie czasu wolnego.

W dniach 10-12 stycznia 2020 r. serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel.

Lidia Popiel – modelka, która pokochała fotografię i stanęła po drugiej stronie obiektywu. Fotografowała wiele polskich gwiazd, pracowała dla takich magazynów jak „Zwierciadło” czy „Pani”. Podejmuje i wspiera liczne inicjatywy i akcje społeczne. Jest wykładowczynią Warszawskiej Szkoły Filmowej, a także Ambasadorką Polskiego Bursztynu. Niezwykła kobieta i wspaniała artystka. Ambasadorka Stankowscy & Białach Stomatologia.

Zapewniamy 2 noclegi z pełnym wyżywieniem, dostęp do strefy SPA, a przede wszystkim udział w warsztatach fotograficznych „Światło w portrecie”:

Wprowadzenie:

– powitanie uczestników warsztatów i prezentacja fotografki,

– zapoznanie uczestników z planem i celem warsztatów,

– zarys problematyki warsztatów.

Część 1:

-rozmowa z fotografką i prezentacja jej ulubionych zdjęć,

– wykorzystanie światła zastanego,

– połączenie światła zastanego ze sztucznym.

Przerwa

Część 2:

– ustawienie wielu punktów świetlnych,

– zalety światła fleszowego i ledowego.

 

Szczegóły i rezerwacja na www.talaria.pl

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account